11 problemów do rozwiązana w 5 sezonie ‚La casa de papel’


Ostatni odcinek czwartego sezonu pozostawił wiele otwartych drzwi


WAŻNE: Jeśli nie widziałeś czwartego sezonu La Casa de Papel, nie kontynuuj czytania. Ten artykuł zawiera spoilery.

Netflix potwierdził piąty i szósty sezon La Casa de Papel , więc przez pewien czas nadal będzie El Professor. I to dlatego, że ostatnie odcinki, które miały swoją premierę w kwietniu tego roku, pozostawiły wiele otwartych drzwi, które będą musiały zostać zamknięte na kolejnych etapach.

W filmie opublikowanym przez Netflix odkryliśmy w sumie jedenaście elementów, które wkrótce zobaczymy (lub też i nie). Czytaj dalej, aby się o tym przekonać.

Pierwszym nierozwiązanym problemem jest wyjście z Banku Hiszpanii. Musimy pamiętać, że zespół zakończył ten ostatni sezon nawet bez próby ucieczki. Jak sobie poradzą? Profesor już ich ostrzegł, że nie da się stamtąd wydostać żywcem, ale mu się uda.

Inną zagadką jest Gandía. Co stanie się z ostatnim wielkim złoczyńcą z tej serii? Profesor dał jasno do zrozumienia, że ​​chce go żywego, a gang zastosował się do tego. A z Manilą? Co stanie się z kuzynem Denvera? Nie zdziwilibyśmy się, gdyby w końcu dostał większą rolę w samym zespole. Zespół wstrząśnięty jest buntem  Palermo , którego przyszłość pozostaje tajemnicą. Co zrobią z byłym kochankiem Berlina?

Jest też powiązanie z Lizboną, którą udało się uratować w mistrzowskim planie. Czy będąc już w Banku Hiszpanii to ona będzie tą, która obejmie kierownictwo?

Bez wątpienia jedna z największych tajemnic, które pozostały nam w ostatnim sezonie, ma związek z ostatnią sceną, z udziałem Alicii i Profesora. Inspektor odkrywa jego kryjówkę, celuje w niego pistoletem i mówi: Szach, sukinsynu. Czy mu się to uda?Inną postacią, która dała coś do powiedzenia w czwartym sezonie, jest Arturito, który zaskakuje. Przyznaj się, ty też chcesz zobaczyć konsekwencje jego czynów.

Miłość jest jednym z podstawowych elementów La Casa de Papel i odegrała także znaczącą rolę w ostatnim sezonie. Tokio, Denver, Rio i Sztokholm wystąpili w elemencie miłosnycm, który wciąż pozostaje nierozwiązany. Będziemy musieli poczekać, aby dowiedzieć się, co się ostatecznie stanie.

Gdzie jest Tatiana, środki jakie podejmie rząd i czy zobaczymy Berlina ponownie, to niektóre z pytań, na które być może odpowiemy w nadchodzących sezonach. Oczywiście data jego wydania jest wciąż nieznana.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *