Vive Latino España zawieszone z powodu Covid-19


Po raz pierwszy festiwal miał przybyć do Hiszpanii i choć nie został odwołany, został przełożony na 10 i 11 września przyszłego roku.


Vive Latino España cierpi z powodu koronawirusa, ponieważ kilka dni temu ogłoszono zawieszenie edycji 2020 i przeniesienia jej na 2021 roku.

„Biorąc pod uwagę stan globalnej katastrofy zdrowotnej spowodowanej przez covid19 oraz ograniczenia narzucone przez właściwe władze, jesteśmy zmuszeni ogłosić odroczenie festiwalu Vive Latino, który powinien odbyć się w dniach 11–12 września 2020 r. w mieście Saragossa” – brzmi oficjalne oświadczenie opublikowane przez festiwal na ichkoncie na Twitterze.

Po raz pierwszy Vive Latino przybył do Hiszpanii i choć nie został anulowany, został przełożony na 10 i 11 września przyszłego roku.

„Na szczęście zatrudnieni artyści wyrazili zgodę na zaprezentowanie się na tym nowym wydarzeniu. Z ogromną wdzięcznością widzieliśmy, że to, co na początku wydawało się utopią, jest możliwe”.

Plakat, który został zaplanowany na ten rok zostaną przedstawiony w 2021 roku z wyjątkiem Ara Malikian, który ma już zobowiązanie dla tych dat, ale zostanie zastąpione przez  Love of Lesbian.

Dla tych, którzy chcą otrzymać zwrot kosztów za bilety już zakupione, będą musieli to zrobić od 1 czerwca do 31 sierpnia 2020 roku, w ten sam sposób, w jaki kupili bilety, ale jeśli chcą je zachować, ten sam bilet będzie ważny na następny rok.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *