Telenowele, które przybędą po kwarantannie


Pandemia koronawirusa COVID-19 spowodowała wstrzymanie produkcji telenowel, ale gdy tylko sytuacja się poprawi, fora nagrań zostaną ponownie aktywowane z nowymi historiami, które będziemy mogli oglądać w 2020 r. w głównych sieciach telewizyjnych. Są to telenowele, zarówno na Televisie, jak i Telemundo, które pojawią się tuż po kwarantannie. 


Imperio de mentiras


Imperium kłamstw
Instagram

W rolach głównych Angelique Boyer i Andrés Palacios , melodramat od producentki Giselle González dla Televisa jest wersją udanej tureckiej opery mydlanej Kara para ask – znanej na rynku hiszpańskim jako Dinero sucio y amor. To dramat policyjny, który stał się w 2014 w jedną z najczęściej oglądanych serii w Turcji. 


Imperio de mentiras


Leticia Calderón
Instagram

Telenowela, która miała zostać wydana w maju w Meksyku, zaczęła być nagrywana na początku marca w Televisa San Ángel, ale z powodu pandemii COVID-19 filmowanie musiało zostać zawieszone. 


La mexicana y el guero


La mexicana y el guero
Instagram

Itatí Cantoral przewodzi tej telenoweli z nutami komediowymi wyprodukowaną przez Nicandro Díaz dla Televisa i których nagrania rozpoczną się, jeśli nie zostaną wprowadzone żadne zmiany, w czerwcu. 


La mexicana y el guero


Itatí Cantoral
Instagram

Seria opowie historię przystojnego Amerykanina granego przez argentyńskiego aktora Juana Solera, który pojedzie do Meksyku w poszukiwaniu swojej biologicznej rodziny po tym, jak jego przybrana matka poprosi go o to na łożu śmierci.


Vencer el desamor


Vencer el desamor
Mezcalent

Producentka Rosy Ocampo produkuje dla Televisy tę nową telenowelę z Davidem Zepedą , Claudią Álvarez i Danielą Romo 


Vencer el desamor


elenco-vencer-el-desamor.jpg
Obsada

Melodramat, który musiał opóźnić rozpoczęcie swoich nagrań z powodu koronawirusa, opowie historię czterech kobiet, które będą musiały żyć razem z powodu różnych okoliczności życiowych. 


Oryginalna historia


Carlos Moreno
Mezcalent

Bez potwierdzonego tytułu producent Carlos Moreno przygotowuje dla Televisy oryginalny melodramat z rąk jego wiodących scenarzystów: Cristiny Garcíi i Marthy Carrillo , odpowiedzialnych za udane telenowele, takie jak  Cuando me enamoro y Amor bravío. „Cieszę się, że piszę nowy projekt dla Televisy, telenowelę z wielką pasją” – powiedział podekscytowany Carrillo kilka dni temu. 


Pierwsza rola protagonistki


Sara Corrales
INSTAGRAM SARA CORRALES

Kolumbijska aktorka Sara Corrales jest o krok od potwierdzenia, że ​​będzie bohaterką nowego melodramatu, który przygotowuje producent Ignacio Sada dla Televisy. Telenowela nie ma jeszcze potwierdzonego tytułu, ale wiadomo, że będzie krążyć wokół kobiety, która po owdowieniu zakochuje się w swoim pasierbie, postaci, którą może grać ekwadorski łamacz serc, Danilo Carrera .


Enemigo intimo


Enemigo íntimo
Telemundo

Sukces superserii Telemundo, w której występują Fernanda Castillo i Raúl Méndez, powraca, jeśli nie będzie żadnych zmian, po wakacjach z nowym sezonem. 


Enemigo Intimo

enemigo-c3adntimo-pc3b3ster.png

Nowy sezon, nagrany w Meksyku i Hiszpanii, zaczyna się skokiem o dwa lata do przodu. Roxana (Castillo), która nie może dłużej ukrywać się pod pseudonimem „El Profesor”, będzie walczyć o przywrócenie kartelu Mil Cumbres i rozwój swojego imperium, ale Alejandro (Méndez), dowódca jednostki antynarkotykowej, nie będzie chciał jej teraz odpuścić, gdy wie, że „profesor” i jego zaginiona siostra to ta sama osoba. Te konflikty między przeciwnymi stronami rozpętają wojnę zemsty między dwójką rodzeństwa, teraz zamienionymi w gorszych wrogów.


Falsa identidad 2


Falsa identidad 2
Instagram

Drugi sezon udanego dramatu pod przewodnictwem Camili Sodi i Luisa Ernesto Franco to kolejna z produkcji, które Telemundo planuje wprowadzić na rynek w tym roku. Z tej okazji seria będzie się liczyć z wiodącą kobiecą rolą exRBD Dulce Maríą

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *