Telemundo przygotowuje nową wersję ¿Dónde está Elisa?


Seria postara się powtórzyć sukces, jaki odniosła udana historia z Sonya Smith, Jorge Luisa Pila i Catherine Siachoque, zaledwie 10 lat temu


Telemundo zaprezentowało we wtorek zapowiedź swojego programu na nadchodzący sezon, w którym seriale będą nadal zajmować dominujące miejsce w prime time sieci, zdobywając nowe historie i inne, które powracają na ekran, takie jak Enemigo Intimo z Fernandą Castillo  i Raúlem Méndez  oraz  Falsa identidad  z Camilą Sodi i Luisem Ernesto Franco .

Oprócz współczesnej adaptacji udanej kolumbijskiej telenoweli Café con aroma de mujer, w której wystąpią między innymi William Levy i Carmen Villalobos , a także superserii Malverde, El Santo Patrón, z Fernando Colungą; Telemundo przygotowuje nową wersję popularnej chilijskiej telenoweli  ¿Dónde está Elisa?.Historię tę wyprodukował już w 2010 roku z Sonyą Smith , Jorge Luisem PilaCatherine Siachoque i Roberto Mateos .


Gdzie jest Elisa?
Gdzie jest Elisa? (2010) MEZCALENT

Serial, którego obsada nie została jeszcze ujawniona, będzie zatytułowany  Buscando a Frida  i będzie produkcją Telemundo Global Studios inspirowaną międzynarodowym sukcesem z Chile.

Serial będzie obracał się wokół rodziny Pons i tego, jak ich życie zmieniło się na zawsze, gdy ich 16-letnia córka znika w noc przyjęcia urodzinowego ojca.

Ta wysokiej klasy rodzina wydaje się żyć w doskonałym świecie, ale zniknięcie córki ujawni sekrety, kłamstwa i urazy, odsłaniając rodzinę daleką od doskonałości.

Premiera ¿Dónde está Elisa?  odbyła się w Telemundo w prime time w marcu 2010 roku i do tej pory jest jedną z najczęściej oglądanych telenowel w historii sieci.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *