bad bunny fot. Instagram

Spotify usuwa „Safaera” z Bad Bunny co denerwuje fanów


Od dzisiejszego poranka użytkownicy platformy nie mogli odtworzyć hitu piosenkarza


Jedna z najpopularniejszych piosenek artysty z Puerto Rico, 'ego, została „usunięta” z platformy  , więc wielu fanów pokazuje swoje oburzenie i irytację za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Chodzi o „  ”, która jest częścią albumu piosenkarza „ YHLQMDLG ”, ponieważ od tego czwartkowego poranka nie mogli odtworzyć utworu na , mimo że pojawiła się na liście odtwarzania , więc zalali sieci społecznościowe domagając się wyjaśnienia.

W tej chwili ani piosenkarz , ani platforma muzyki strumieniowej nie zgłosili żadnego powodu, dla którego singiel został wycofany.

Mimo to w sieciach społecznościowych takich jak Twitter wielu internautów udostępnia memy i porównania z innymi platformami muzycznymi, takimi jak Apple Music i Amazon Music, gdzie nadal mogą słuchać singla.

„… A w środę 13-go słucham„ ”przed snem, nie wiedząc, że następnego dnia nie będzie już dostępny w Spotify”, „Nie ma szacunku, aby usunąć„ Safaera ”z Spotify” i „2020 nie może stać się gorszy. * Spotify usuwa Safaera ”, to niektóre komentarze fanów Bad Rabbit. 


https://twitter.com/SoyNovioDeTodas/status/1260987193826455554

„Safaera” to współpraca z piosenkarzami Jowell & Randy i Ñengo Flow. 

Na platformie YouTube, która umożliwia także odtwarzanie wideo, piosenka ma ponad 160 milionów wyświetleń i ponad milion polubień. Liczba wyświetleń wzrosła z powodu problemu ze Spotify, ponieważ niektórzy  odwiedzili witrynę, aby posłuchać piosenki.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź