Rosalía ogłasza „KLK”, nową piosenkę z ARCA


Utwór zostanie wydany 26 czerwca


Rosalía ogłosiła w ostatnich godzinach za pośrednictwem sieci społecznościowych, że ma w ręku nową piosenkę. Jest to „ KLK ”, współpraca z wenezuelskim artystą ARCA, która zostanie wydana 26 czerwca.

Katalonka zawsze okazywała podziw i duże zainteresowanie pracą ARCA. Ze względu na styl tego drugiego artysty, który porusza się bardziej w dziedzinie muzyki elektronicznej, należy mieć nadzieję, że wspomniana wspólna praca nie ma nic wspólnego z piosenkami wykonanymi do tej pory przez Rosalię.

Pochodzący z Wenezueli, choć zamieszkały w Hiszpanii, Alejandro Ghersi, znany bardziej pod pseudonimem ARCA, jest artystą o międzynarodowej renomie, który nie tylko pracuje nad swoimi albumami, ale także produkował dla innych, tj. Bjork , Kanye West czy FKA Twigs.

Na swoim najnowszym albumie, który ma ukazać się 17 lipca, pojawi się nie tylko Rosalía, ale także wspomniana wcześniej Bjork, Shygirls i SOPHIE.

Jeśli chodzi o wykonawczynię „Malamente”, nie poinformowała ona, czy ta współpraca, czy też ta, którą wkrótce wyda z Billie Eilish, będzie częścią jej nowego albumu.

Udostępnij
Sprawdź także  Danna Paola zaskakuje zapowiedzią wydania nowego albumu KO

Zostaw odpowiedź