Rosalia dzieli się okładką 'TKN’, nowego singla z Travisem Scottem


„Nadchodzi”, artysta napisał obok obrazu


Muzyczne plany Rosalii, podobnie jak reszty branży, zostały przerwane z powodu kryzysu koronawirusa. Katalońska piosenkarka, która wciąż nie jest w stanie opuścić Stanów Zjednoczonych, w marcu planowała wydanie piosenki z Travisem Scottem . Utwór, który opisuje jako „ rompepistas” i który miał być odtwarzany w dyskotekach.

Ale wiedząc o sytuacji, w jakiej się znajdujemy, hiszpańska diwa postanowiła wydać piosenkę bardziej zgodną z okolicznościami: Dolerme.

Teraz, prawie dwa miesiące później, wydaje się, że wykonawczyni El Mal Querer jest już przygotowana do pokazaniu światu poruszającego utworu, który ma z raperem Travisem Scottem. W rzeczywistości w zeszły weekend młoda kobieta pokazała w swoich Story na Instagramie małą próbkę piosenki. I to brzmi ostro! W ciągu kilku sekund Story w tle słychać latynoskie dźwięki, którym towarzyszą wersety artystki i hiszpańskie słowa rapera.

Ale jeśli nie byłby to wystarczający dowód na to, że utwór ten jest gorący, teraz Rosalía ujawniła okładkę singla i nazwę piosenki: TKN.


View this post on Instagram

se vieneeeee TKN??

A post shared by LA ROSALÍA (@rosalia.vt) on


Na zdjęciu, które towarzyszy nazwie piosenki, widzimy Rosalię z raperem z zamkniętymi oczami, na tle nocnej ulicy.

„TKN nadchodzi”, artysta napisał obok okładki albumu. Oczywiście nie ustaliła daty piosenki ani nic takiego. Musimy więc śledzić jej poczynania, aby zobaczyć, kiedy piosenka się pojawi.

To nie pierwszy raz, kiedy Rosalía i Travis Scott wydali wspólnie piosenkę. Artystka od Malamente brała udział w remiksie Highest In The Room w 2019 roku. Czy będzie to nowy hit artysty?

Udostępnij
Sprawdź także  Anitta wyjawia, że ​​Maluma jest dobrym kochankiem

Zostaw odpowiedź