Ricky Martin zaskakuje i prezentuje ‚Pausa Play’


Pierwsza EP-ka, Pausa, ma duety z Bad Bunny, Residente, Pedro Capó …


Ricky Martin zdołał utrzymać w tajemnicy swój nowy projekt nagraniowy, który właśnie pokazał. To podwójna EPka o nazwie Pausa Play, której pierwsza część przyszła dziś pod tytułem Pausa z 6 nowymi utworami.

Zaskoczenie było dla wszystkich jego fanów, którzy nie otrzymywali żadnego nowego materiału nagraniowego od ponad 5 lat po publikacji „ A quien quiera escuchar  . Ponadto ta nowa praca zawiera wiele wspaniałych współprac.

Sting, Carla Morrison, Pedro Capó, Diego el Cigala, Residente i Bad Bunny to nazwiska, które towarzyszą Ricky Martin w tej przygodzie, która już wkrótce będzie kontynuowana w EP Play, a jego premiera planowana jest na wrzesień przyszłego roku.

„Jestem bardzo podekscytowany, że mogę zaprezentować tę pierwszą część mojego albumu #PAUSAPLAY. To była praca pełna emocji i jestem ogromnie zadowolony z tego, co osiągnęliśmy. Dzięki wszystkim artystom, którzy mi towarzyszyli, jestem niezmiernie wdzięczny za to, @theofficialsting , @carlitamorrison, @pedrocapo, @elcigalaoficial, @residente, @badbunnypr i cały mój zespół za udział w tej przygodzie, kontynuujemy! ” Portorykańczyk napisał na swoich portalach społecznościowych.Pause to zbiór piosenek, które są spokojniejsze niż te, które otrzymamy w Play, w których Ricky Martin pokazuje swoje emocje i lęki spowodowane globalną pandemią, której doświadczamy. Spośród tych wszystkich tematów  Tiburones i Cántalo  to jedyne, jakie znaliśmy do tej pory.

„Dzięki tej muzyce dzielę się obawami, niepewnością, chwilami paniki, które przeżyłem w tej kwarantannie” solista wyjaśnił  projekt Billboardowi , w którym nie chciał ograniczać się do jednego gatunku i w którym przyznaje, że odszedł ze swojej strefy komfortu.

Tak samo jak towarzyszący artyści, którzy, podobnie jak Sting, odważyli się wprowadzić muzykę w tej pandemii i , jak w przypadku przywódcy The Police, śpiewać nawet po hiszpańsku.

Oto lista piosenek Pausa :

1. Simple con Sting

2. Recuerdo con Carla Morrison

3. Cae de Una con Pedro Capó

4. Quiéreme con Diego el Cigala

5. Tiburones

6. Cántalo con Residente y Bad Bunny

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *