Ricky Martin dołącza do „RuPaul’s Drag Race”


Portorykańczyk weźmie udział jako gościnny sędzia w premierze sezonu


Portorykański piosenkarz i aktor Ricky Martin dołączy do obsady reality show „ RuPaul’s Drag Race ” w wersji „All Stars”, w której wystąpi jako jeden z zaproszonych gości.

Wykonawca „Livin 'la vida loca” będzie odpowiedzialny za ocenę zmieniających się uczestników podczas premiery piątego sezonu „spin-off” „All Stars”, jak ogłosił w wideo na portalach społecznościowych.

„Nie przegap premiery „All Stars 5” z udziałem dodatkowego sędziego specjalnego, Ricky’ego Martina! W piątek, 6 czerwca o 20:00 na VH1”, czytamy publikację, która podaje także innych gości, których będą mieli przez cały sezon: Jane Krakowski , Bebe Rexha i Tessa Thompson .Piąty sezon „All Stars”, serii wywodzącej się z „RuPaul’s Drag Race”, powraca do królowych, które w poprzednich sezonach nie wygrywały konkursu, aby zdobyły koronę i nagrodę pieniężną.

Dynamika „show” polega na tym, aby stawić czoła wyzwaniom, czy to komediowym, muzycznym czy aktorskim , a także wybiegowi tematycznemu, który zostanie oceniony przez RuPaul, najsławniejszą drag queen na świecie; oraz wielu ekspertów: piosenkarkę Michelle Visage i gwiazdy telewizji Ross Mathews oraz Carson Cresly, a dodatkowo gościnne gwiazdy.

Obecnie emitowany jest dwunasty sezon regularnego show, a także spin-off Secret Celebrity. Wśród królowych, które wezmą udział w następnej All Stars są Ongina , Alexis Mateo, India Ferrah , Derrick Barry i Miz Cracker .

Udostępnij
Sprawdź także  Modelka oskarża Malumę o zmuszanie jej do seksu z innym mężczyzną

Zostaw odpowiedź