Penelope Cruz i Édgar Ramírez występują w filmie „Wasp Network”


Film zostanie wydany 19 czerwca w serwisie Netflix


Penélope Cruz i Édgar Ramírez występują w thrillerze „Wasp network”, thrillerze o kubańskich szpiegach, którego premiera odbędzie się 19 czerwca w serwisie Netflix.

Film, napisany i wyreżyserowany przez Oliviera Assayasa, oparty jest na książce Fernando Morais Los últimos soldados de la guerra fría .

Światowa premiera miała miejsce podczas ubiegłorocznej edycji festiwalu filmowego w Wenecji. „Wasp network” to prawdziwa historia pięciu Kubańczyków, oficerów wywiadu aresztowanych na Florydzie w 1998 r., a następnie skazanych za szpiegostwo i inne nielegalne działania.

Hiszpańska aktorka, Penélope Cruz, gra żonę jednego ze szpiegów, granego przez Wenezuelczyka, Édgara Ramíreza. Ponadto obsada obejmuje Gael García Bernal, Ana de Armas, Leonardo Sbaraglia i Wagner Moura.

W „Wasp Network” „René González” (Ramírez) kubański pilot opuszcza żonę i córkę, aby rozpocząć nowe życie w Miami, po połączeniu sił z grupą kubańskich wygnańców staje się częścią sieci szpiegów, którzy ma za zadanie obserwować i infiltrować organizacje.


Udostępnij
Sprawdź także  La Casa de Papel: ujawniają nazwy pierwszych odcinków i pojawiają się nowe teorie

Zostaw odpowiedź