Paulina Goto w telenoweli na Univision


Meksykańska aktorka powróci w lipcu do hiszpańskojęzycznej sieci zmieniona w Marcelę Durán, bohaterkę melodramatu  Vencer el miedo, która już była emitowana w Meksyku


Po udanych występach w Meksyku, gdzie zdobyła dużą popularność, przygotowuje z Univiosion nowy melodramat: Vencer el miedo .

Telewizyjna opera mydlana, w której występują Paulina Goto , Danilo Carrera i Emmanuel Palomares, wyląduje w lipcu w czasie największej oglądalności hiszpańskojęzycznej sieci, o ile nie dojdzie do zmian w ostatniej chwili.

„Dla moich dzieci przebywających w Stanach Zjednoczonych premiera Vencer el miedo odbędzie się 13 lipca o 19:00 w Univision” – podekscytowana Goto pisała na Twitterze. 

Warto zauważyć, że Univision nie potwierdziło jeszcze daty premiery.

Seria, w której występują także Arcelia Ramírez , Alberto Estrella , César Évora , Jade Fraser , Axel Ricco , Emilia Berjon , Alejandro Ávila , Pablo Valentin , Nicole Vale , Geraldine Galván , Marcelo Córdoba , Beatriz Moreno i Carlos Bonavides , opowiada historię Durán, rodziny, która w oczach wszystkich wydaje się wzorowa, pokazujące relacje, harmonię i szacunek. Jednak codzienna rzeczywistość jest bardzo różna dla kobiet należących do tej rodziny.


Przezwyciężyć strach
Vencer el miedo . Televisa

Inés Durán (Ramírez), mieszka pod jarzmem swojego męża Vicente (Estrella), męskiego despoty. Cristina Durán (Fraser), najstarsza z córek Inés i Vicente, była kiedyś dumą ojca, dzięki obiecującej karierze pływaczki, aż pewne zdarzenie zdystansowało ją od sportu. Marcela Durán (Goto), najmłodsza z rodziny, zmęczona obserwowaniem i karaniem jej przez autorytarnego ojca, schroniła się w ramionach swojego chłopaka Rommela (Palomares), pozbawionego skrupułów młodego przestępcy.

Relacje rodzinne stają się bardziej napięte, a nadużycia pogarszają się, gdy Marcela kradnie samochód i zostaje wysłana do  Centro de Internamiento para Adolescentes , oskarżona o napad i podejrzewana o morderstwo, ponieważ w bagażniku samochodu znajdowało się ciało ważnej osoby. przedsiębiorcy. Ten moment wyznaczy radykalny zwrot w życiu Marcely, jej siostry i matki.


Paulina Goto w Pokonywaniu strachu
Vencer el miedo Paulina Goto, Televisa

Melodramat wyprodukowany przez Rosy Ocampo jest koprodukcją Televisy i Population Media Center (PMC), organizacji non-profit zajmującej się wspieraniem tworzenia produktów rozrywkowych z komunikatem społecznym.

Telenowela, która miała swoją premierę 20 stycznia w Meksyku przez Las Estrellas, ma nie więcej niż 50 odcinków, więc będzie dwa miesiące na antenie. Zobaczysz ją?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *