Ocesa organizuje Festival Conecta, który będzie w całości przez streaming


Wydarzenie będzie transmitowane za darmo w dniach 29 i 31 maja, a także w dniach 5 i 6 czerwca


Po odwołaniu koncertów z powodu pandemii COVID-19, która poddała wszystkich kwarantannie, i po niepewności co do tego, co wydarzy się w przyszłości, firma produkcyjna Ocesa zorganizuje swój pierwszy wirtualny festiwal muzyczny o nazwie „Citibanamex Conecta

SARS-CoV-2 zaskoczył przemysł muzyczny i organizatorzy show jako ostatni powrócili do „nowej normalności”. Z myślą o przezwyciężeniu tych wyzwań organizator postanowił zgromadzić różne zespoły i artystów pop oraz rocka, z zamiarem zorganizowania festiwalu, który będzie emitowany za darmo w dniach 29 i 31 maja, a także w dniach 5 i 6 czerwca poprzez streaming .Transmisja będzie trwała od 18:00 do 22:00 (czas lokalnego w Meksyku) i każdego dnia inny gospodarz ożywi to wydarzenie. Będą wśród nich Daniel Sosa, Fran Hevia, Sandra Echeverría i Teo de María y Campos, perkusista zespołu Liquits.

29 maja wezmą udział María José, Los Claxons, María León, Chucho Rivas i Karla Vallín. 31 maja muzykę wykonają Fobia, DLD, Camilo Séptimo, Bratty i Costera.

5 czerwca wystąpią Mołotow, Kinky, La Gusana Ciega, Gepe i Maria Daniela i Sonido Lasser. W ostatnim dniu, 6 czerwca, wezmą udział Ana Torroja, Moenia, Felix y Gil i Los Rumberos.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *