Obsada filmu „Hoy no me puedo levantar” tworzy wideo


Piosenka „ Vivimos Siempre Juntos ” z Nacho Cano


Oryginalna obsada musicalu „Hoy no me puedo levantar” spotkała się na odległość, by zaśpiewać nową wersję „ Vivimos Siempre Juntos”, z udziałem Nacho Cano, twórcy i kompozytora Mecano, grupy, wokół której kręci się ten musical .

Na początku filmu opublikowanego w tę niedzielę na YouTube pojawił się tekst, który zawierał odniesienia do różnych piosenek Mecano zawartych w programie.

W filmie pojawiają się różni artyści, którzy tworzyli obsadę: Alan Estrada, Carlos Benito, Fernanda Castillo, Bertha Hernández, Luis Gerardo Méndez, Javier Godíno, Mar Contreras, Janette Chao, Rogelio Suárez, David Carrillo, Valeria Vera, Fanni Alcázar Daniel Diges śpiewał, podczas gdy Ignacio, lepiej znany jako Nacho Cano, grał na klawiaturze.

„Przeniesiony do łez od drugiego, gdy zobaczyłem klawiaturę Nacho Cano. Jak pięknie było widzieć ich zjednoczonych po tak długim czasie. Dziękuję bardzo za to, że nadal dotykasz serc ludzi, którzy sprawili, że HNMPL stał się częścią naszego życia”, napisał użytkownik YouTube.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *