Niezapomniane meksykańskie telenowele


Rzuć okiem na niektóre z najbardziej lubianych i pamiętanych meksykańskich telenowel ostatnich dziesięcioleci, które stały się także najwyższym punktem kariery niektórych z najbardziej znanych twarzy w świecie melodramatów


María la del barrio – Maria z przedmieścia


marialadelbarriothaliaycolunga
MEZCALENT

Thalía , Fernando Colunga i Itatí Cantoral dali życie jednej z najbardziej zapamiętanych telenowel meksykańskich ostatnich dziesięcioleci . Choć cała trójka brała udział w niezliczonych produkcjach w telewizji latynoamerykańskiej, dla wielu ich obserwatorów to  María la del barrio nadal jest najwyższym szczeblem w ich karierze aktorskiej.


Rubin


Bárbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastián Rulli
MEZCALENT

Wzmożone bicie serca dzięki serii pod wodzą Bárbary MoriEduardo SantamarinySebastiána Rulli i Jacqueline Bracamontes był niewątpliwie jednym z powodów sukcesu tego melodramatu z 2004 roku. Historia telenoweli oparta była na życiu Rubi, młodej kobiety o skromnym pochodzeniu, gotowej zrobić wszystko, aby wyjść z ubóstwa.


Rebelde – Zbuntowani


Maite Perroni, Rebelde, Christian Chávez
CHRISTIAN CHÁVEZ / INSTAGRAM

Mówienie o najbardziej udanych telenowelach w Meksyku nie może się obyć bez uwzględnienia tytułu Rebelde , być może najbardziej pamiętanego serialu młodzieżowego w historii telewizji latynoskiej. AnahíAlfonso HerreraDulce MaríaChristopher von UckermannMaite Perroni i Christian Chávez wystąpili w tej serii, która odcisnęła piętno na całym pokoleniu.


Alcanzar una estrella


Eduardo Capetillo, Mariana Garza
MEZCALENT

Oczywiście nie można również pominąć Alcanzar una estrella. Sukces telenoweli z Eduardo Capetillo i Marianą Garzą polegał na tym , że Televisa postanowiła stworzyć drugą część historii, która obejmowała także takie nazwiska jak Sasha SokolRicky MartinAngélica RiveraErik RubínBibi Gaytán i Pedro Fernández .


Destilando amor – Miłość jak tequila


EduardoYanezAngelicaRivera
MEZCALENT

Angélica Rivera i Eduardo Yáñez byli odpowiedzialni za udział w tej telenoweli w 2007 roku, która była adaptacją dobrze zapamiętanej kolumbijskiej opery mydlanej Café, con aroma de mujer.

Wiodąca rola Teresy Hernández sprawiła, że ​​Angélica Rivera zyskała przydomek wśród swoich fanów „La Gaviota”.

Sprawdź także  Irina Baeva nie boi się pracować z Gabrielem Soto

Amigas y rivales – Przyjaciółki i rywalki


Angélica Vale, Adamari López, Michelle Vieth, Ludwika Paleta
MEZCALENT

Bez wątpienia kolejny z melodramatów młodzieżowych, który odcisnął piętno jako jeden z najbardziej udanych w historii. Ludwika PaletaAngélica ValeMichelle ViethAdamari LópezArath de la TorreGabriel SotoRodrigo Vidal i Johnny Lozada wystąpili w tej historii, która ukazała się w 2001 roku.


La usurpadora – Paulina


Uzurpator 4
MARÍA SOLARES

Dwie najbardziej ukochane i rozpoznawalne twarze w świecie telenoweli. Wenezuelka Gabriela Spanic i Meksykańczyk Fernando Colunga ożywili ten melodramat, który trafił na ekrany telewizyjne w 1998 roku. La Usurpadora opierała się na historii dwóch bliźniaczek rozdzielonych przy urodzeniu, jedna z nich rośnie w luksusach, a drugi mieszka w skromnym domu.


Los ricos también lloran


the-rich-also-cry.jpg

W 1979 roku Televisa zadebiutowała tym melodramacie z Verónicą Castro , która grała rolę Mariany Villarreal, oraz Rogelio Guerra, który grał Luisa Alberto Salvatierrę. Los ricos también lloran to nie tylko niezapomniany klasyk meksykańskiej telewizji, dla wielu uważany jest również za najlepszą operę mydlaną wszechczasów.


Corazón salvaje – Dzikie serce


corazonsalvajegonzalezcolcheropalomopadilla005-1.jpg

Nieżyjący już aktorzy Edith González i Eduardo Palomo byli odpowiedzialni za udział w tej telenoweli, która urzekła widownię telewizji latynoskiej w 1993 roku. Ana Colchero i Ariel López  również byli częścią gwiazdorskiej obsady tej produkcji Televisy.


Esmeralda


szmaragd
MEZCALENT

W 1997 r. Televisa miała premierę telenoweli Esmeralda, a jej historia ujęła miliony widzów w Ameryce Łacińskiej i nie tylko. W Polsce również odnieśli ogromny sukces. Leticia Calderón i Fernando Colunga wystąpili w tej miłosnej i dramatycznej historii, która łączy ich od momentu narodzin.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź