Marlene Favela miała wrócić do telenowel?


Najwyraźniej aktorka była w trakcie negocjacji, aby zagrać w nowej telenoweli Televisy, ale to inna dostała tą rolę.


W przeciwieństwie do innych aktorek Marlene Favela nie zaprzecza swojej przeszłości w telenowelach. Przeciwnie. „Mam głęboki szacunek dla telenowel, ponieważ był to gatunek, który zabrał mnie do wielu miejsc na świecie, otworzył dla mnie wiele drzwi i nigdy nie zaprzeczyłabym czemuś, co dało mi jedzenie”, powiedziała kilka tygodni temu piękna bohaterka hitowych melodramatów, takich jak  Gata salvaje i Contra viento y marea  w wywiadzie dla Univision.

W rzeczywistości, zanim wybuchła pandemia koronawirusa, meksykańska aktorka była w trakcie negocjacji chcąc wznowić karierę po tym, jak została matką.


View this post on Instagram

Agradecer es el arte de atraer cosas buenas! ?

A post shared by Marlene Favela (@marlenefavela) on


„Niestety, teraz wszystko zostało zatrzymane, ale mam nadzieję, że zostanie wznowione, a negocjacje wrócą do ich przebiegu” – powiedziała Favela w wywiadzie.

Wszystko wskazuje jednak na to, że negocjacje nie zakończyły się sukcesem, ponieważ według dziennikarza Álexa Kaffiego w  El heraldo de México , producent Ignacio Sada wybrał inną aktorkę, która zagrałaby główną rolę nowego melodramatu, który przygotowuje na Televisy.

Zgodnie z tą informacją Kolumbijka Sara Corrales zostałaby wybrana na protagonistkę tej historii, która obracałaby się wokół kobiety, która po owdowieniu zakochuje się w swoim pasierbie, w postać, którą może zagrać Danilo Carrera.Warto wspomnieć, że wiadomości te nie zostały potwierdzone przez Televisę ani nikogo zaangażowanego w projekt, ale Favela zareagowała na informacje opublikowane przez Kaffie za pośrednictwem sieci społecznościowych i nigdy nie zaprzeczyła temu, co tam powiedziano.


Marlene Favela
Marlene Favela

Corrales stała się bardzo popularna dzięki udziałowi w udanej superserii Telemundo  El señor de los cielos, w której grała Matilde Rojas.Aktorka należy do szeregów Televisy od kilku lat, gdzie brała udział w operach mydlanych, takich jak  Despertar contigoCita a ciegas czy  La doble vida de Estela Carrillo .

Jeśli informacje zostaną potwierdzone, będzie to jej pierwsza wiodąca rola w firmie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *