Maniacy zabójcy i tandetni superbohaterowie w komedii’Orígenes Secretos’ od Netflix


Javier Rey, Verónica Echegui, Brays Efe i Antonio Resines występują w tym szalonym, humorystycznym thrillerze. „Tutaj jesteś maniakiem” (‚Aquí el friki eres tú’)


Netflix właśnie wydał pierwszy oficjalny klip do filmu  Orígenes Secretos z udziałem Javiera Reya, Braysa Efe i Carlosa Arecesa. Rey gra Davida , impulsywnego młodego policjanta prowadzącego dochodzenie w sprawie bestialskiego morderstwa dokonanego przez fanatyka komiksów.

Jest pełen uprzedzeń: „Zamknij się! Prowadzę dochodzenie w sprawie morderstwa, nie jestem taką porażką jak ty, nie daj się zwieść”, wyrzuca do zdziwionych klientów w sklepie z komiksami. Na co Jorge Elías (Efe) odpowiada bez ogródek: „Nie daj się zwieść. Felipe jest dentystą. Toño ma aptekę. Pepe jest urzędnikiem ds. Nieruchomości, Isabel jest sędzią i tego co prawda, ​​nie wiem, kim on jest, ponieważ nigdy niczego nie kupuje” mówi, wskazując na postać Areces.To Galván, dyrektor „najważniejszej firmy lotniczej w Madrycie ”, który zarabia „ w ciągu miesiąca tyle samo co funkcjonariusz policji w ciągu roku ”. Protagonista  Orígenes Secretos musi zbadać z pomocą tych komiksowych fanów ścieżkę bezwzględnego seryjnego mordercy, który jest inspiruje się najbardziej znanymi superbohaterami do popełniania zbrodni.

Aby jednak stopniowo zbliżyć się do tego złego umysłu, będzie musiał założyć śmieszny strój superbohatera, współpracować z właścicielem sklepu z komiksami, Jorge, i sprawić, by świat był lepszym miejscem.Orígenes Secretos ma także w głównej obsadzie Antonio Resinesa , szefa policji CosmeVerónice Echegui , Norma , szefową Davida i fankę cosplayu oraz mangi; oraz Leonarda Sbaraglii i Ernesto Alterio , którzy będą odgrywać drugorzędne role .

Film, który wydaje się przypominać szalony, pełen przemocy, ale niezwykle zabawny wszechświat Kick-Ass , to hiszpańsko-argentyńska produkcja, w której uczestniczą Quexito Films , RTVE i Netflix . Reżyserem będzie David Galán Galindo , który przeskakuje w kierunku solowych filmów fabularnych.

Orígenes Secretos zadebiutuje na całym świecie 28 sierpnia 2020 r .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *