J Balvin świętuje swoje urodziny w pełnej kwarantannie


pokazuje na Instagramie, jak spędza ten czas w swojej rezydencji w Medellín


J Balvin stał się w ostatnich latach jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów gatunku miejskiego na świecie. Kilka miesięcy temu wydał swój „Colores”, który umieścił go w trendach i najczęściej słuchanych listach odtwarzania na całym świecie .

Pomimo pandemii, której doświadcza się na całym świecie i która ściśle określa, że ​​nie może być tłumów, wykonawca „Rojo” świętował swoje 35. w swojej rezydencji w Medellin, ponieważ ogłosił to w swoich Story na Instagramie .

Podczas uroczystości można zobaczyć ponad 10 osób świętujących, noszących maski z ekskluzywnymi projektami artysty, żele antybakteryjne i zachowujących zdrową odległość.


View this post on Instagram

Tiempos diferentes ?

A post shared by J Balvin (@jbalvin) on


Chociaż Balvin i jego goście mieli środki zapobiegawcze i trzymali się z daleka, wiele osób skrytykowało jego imprezę, zapewniając, że dochodzi do naruszenia kwarantanny, szczególnie gdy tego typu spotkania sugerowały zaraźliwośćCOVID-19 .

Inni dziękowali mu, że pomimo świętowania swoich urodzin z przyjaciółmi i bliskimi, podjął niezbędne kroki, aby uniknąć zarażenia.

Z drugiej strony artyści tacy jak Daddy Yankee, Carlos Vives, Danna Paola, Greicy, Noriel, Will.i.am, Becky G. i wielu innych pogratulowali piosenkarzowi poprzez Instagram.

Udostępnij
Sprawdź także  Bad Bunny wygrywa najlepszy album Latin Pop lub Urban na Grammy Awards 2021. Występ z Jhay Cortez

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź