J Balvin, Ricky Martin, Danna Paola, … to matki latynoskich artystów


W tą niedziele w wielu krajach świętowano Dzień Matki


Dzień Matki nie jest świętowane tego samego dnia we wszystkich krajach. Ten weekend, drugi maja, jest dniem wybranym przez największą liczbę krajów, w tym wielu Latynosów. Wielu artystów chciało pokazać nam swoje matki i poświęcić im kilka miłych słów.


Romeo Santos

„Moja pierwsza miłość, mój obrońca, moja królowa – za bardzo cię kocham. Mógłbym napisać wiele fajnych rzeczy. Ale mimo to ten poeta nie jest w stanie stworzyć idealnej frazy, która może odkryć, co do ciebie czuję, ukochana matko. Szczęśliwego Dnia Matki wszystkim królowym ❤️ ”. ( Romeo Santos )Ricky Martin

„Mamy szczęście, że jesteśmy blisko ciebie, mamo. Tak bardzo cię kochamy! #felizdiadelasmadres #Nereida #lamejorabuela #nietos #abuelaorgullosa ”. Prince Royce

„Kocham cię mamo! Szczęśliwego dnia matki ?? ”.


View this post on Instagram

Love you mom! Feliz día de las madres ??

A post shared by Prince Royce (@princeroyce) on


Luis Fonsi

„Mamo. Dziękuję za uściski, o które prosiłem, i japonki, na które zasłużyłem ? Kocham cię ? ? @ tatarodriguez55 ”.

Sprawdź także  Tak właśnie żyłpo Premio Lo Nuestro na Instagramie


Enrique Iglesias

Nie jest Amerykaninem latynoamerykańskim, ale hiszpańskim, ale tak długie życie po drugiej stronie oceanu zmusiło go do przyjęcia zwyczajów miejsca, w którym mieszka. „ #HappyMothersDay ! UWIELBIAMY CIEBIE !!! ”. 


View this post on Instagram

#HappyMothersDay! WE LOVE YOU!!!

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on


Sebastián Yatra

„Mamusiu, dzięki za tyle ♥ ️ od pierwszego dnia byłaś moim najlepszym przyjacielem ✌?? Szczęśliwego dnia dla wszystkich mam, dzięki za znoszenie każdego szaleństwa ???”. 


J Balvin

„Szczęśliwego dnia mojej mamie i wszystkim matkom !!!!”. 


View this post on Instagram

Feliz día a mi madre y todas las madres !!!!

A post shared by J Balvin (@jbalvin) on


Manuel TurizoYotuel RomeroDanna PaolaFarrukoCamilo

„Mamo: Najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa to nocowanie, które zrobiliśmy w salonie ze świecami i ogniem na zewnątrz, robiąc kiełbaski. Nigdy nie dowiedziałem się, że wymyśliłaś to, abyśmy nie dowiedzieli się, że odcięto nam prąd i gaz z powodu braku zapłaty.

Sprawdź także  „Twoje światło zawsze będzie świecić z nami”: RBD jest w żałobie

Pamiętam to i naprawdę chcę płakać, ponieważ to właśnie robiliście i robicie na co dzień w moim życiu: BYM ZOBACZł KOLORY I KWIATY W SZARYCH PUSTAKACH.{***}Mau i RickyThaliaPaulina Rubio

„Happy day ma! ❤️Beso #felizdiadelamadre #happymothersday #lamejormadredelmundo @sdosamantesof # felizdiamamá # graciasmamá ”. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź