’Gorzka Zemsta’: 17 lat później: czego nie wiedziałeś o udanej telenoweli


Danna GarcíaMario CimarroPaola ReyJuan Alfonso Baptista, Natasha Klauss i Michel Brown  zagrali w udanej telemundowej telenoweli, która pozostawiła wiele anegdot podczas długich dni nagrań. Dzisiaj, 17 lat później, ujawniamy wam to, co nikt nigdy nie powiedział o melodramacie, który w 2003 roku przeszedł do historii telewizji na całym świecie i podbił nasze serca. 


Gwiazda ostatniej chwili

Gwiazda ostatniej chwili

Chociaż sukcesu Pasión de gavilanes nie można wytłumaczyć bez Danny García , prawda jest taka, że ta rola nie była na początku przypisywana kolumbijskiej aktorce „Nie byłam pierwszym wyborem. Były też inne aktorki, które odrzuciły moją postać. Przyszłam jako ostatnia, myślę więc, że była to ostatnia postać, która weszła do obsady”. 


Nie rzucił na Saritę

Nie startowała na Saritę

Natasha Klauss chciała zostać piosenkarką, Rosario Montes, którą ostatecznie zagrała Zharick León . „Nie brałam udział w castingu dla Sarity, ale producent zadzwonił do mnie pewnego dnia, po pewnym czasie, chyba z miesiąc później, i powiedział:„ nie dostałaś roli Rosario Montes, ale mam dla ciebie wiadomości, dostałaś rolę tej jednej z sióstr. ” 


Drogo zapłacił za swoje złe czyny

Drogo zapłaciła za swoje złe czyny

Lorena Meritano poniosła w prawdziwym życiu konsekwencje okropnych czynów, których dokonała jej postać, Dínora, w serii. Przepłakała wiele dni podczas nagrywania Gorzkiej zemsty, przez ludzi utożsamiający ją z rolą.. 


Straszny wypadek

Straszny wypadek

Mario Cimarro został powalony przez konia rejestrując intro do melodramatu i złamał dwa żebra. „To było bardzo silne(uderzenie)” – wspominała po latach Klauss. 


3 bohaterów?

Trójka bohaterów?

Gdy historia zaczęła być nagrywana, niezapomniana Sarita ( Natasha Klauss ) zignorowała wiodącą rolę, jaką trzy siostry Elizondo odegrały w historii. „Nie wiedziałyśmy, że jesteśmy trzema bohaterkami, przynajmniej ja nie wiedziałam. Kiedy ta cudowna historia zaczęła się rozwijać, zaczęliśmy odkrywać, jak każda para zajmuje każdą chwilę w historii, to było boskie, ponieważ myślę, że to był właśnie sukces Gorzkie zemsty ”.

Sprawdź także  Nagrywanie muzyki w domowym zaciszu

To była dziewczyna!

To była dziewczyna!

Dziecko Juan David, syn Normy i Juana Reyesa, było właściwie dziewczynką. „Była dzieckiem. Nie miało to nic wspólnego z obsadą, ale zaczęła z nami chodzić, zrobiła z nami pierwsze kroki. A dziś ta dziewczyna ma 17 lat”, niedawno ujawniła Klauss.


Panika na konie!

Panika przez konie!

Jej postać była doświadczonym jeźdźcem, ale w prawdziwym życiu Dannę przerażały konie, więc aby nagrać te sceny, wsiadła na ramiona kamerzysty i udawała, że ​​jedzie za pomocą zamkniętego ujęcia kamery, w którym jej nogi nie były widoczne. 


Naprawdę na niego plują!

Naprawdę na nią pluli!

Pomimo tego, że nie było tego w scenariuszu ani nie było wcześniej zaplanowane z reżyserem, Mario Cimarro splunął na swoją partnerkę Lorenę Meritano podczas jednej z wielu scen, które zarejestrowali jako Juan Reyes i Dínora Rosales. „Pamiętam, że raz splunął na mnie, a nie było tego w scenariuszu. Kiedy kazałem go związać i biczować, naprawdę splunął na mnie, ale dodaje to charakteru, nigdy się na niego nie obraziłam i zrobił to dla korzyści wszystkich, na korzyść projektu „. 


Aktor i twórca

Aktor i twórca

Wiele chemii, którą można było zobaczyć na ekranie między Juanem Reyesem a Normą Elizondo, było spowodowane przez Mario Cimarro . „Tworzył sceny takie jak pasja i poświęcenie… Przekształcił je. Mario sprawił, że ta para stała się niezapomniana, ponieważ przyniosła romantyzm, pasję i inne rzeczy […]”, powiedziała później Danna.


Wróg nr 1

Wróg nr 1

Zimno było największym wrogiem bohaterów podczas nagrań udanej telenoweli, do tego stopnia, że ​​niektóre sceny musiały zostać dogrywane później w studio. „Nie mogliśmy walczyć z zimnem. W końcu musieliśmy pójść do studia, aby to dograć. Ta woda była lodowata, naprawdę, ale jak woda z lodem” – wspomina Paola Rey o ryzykownej scenie, którą nagrała z Juanem Alfonso Baptistą w wodospadzie.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź