Elena Rivera skacze do Antena 3, a zagrać hiszpańskiej wersji ‚Fatmagul’


Kolejna ważna rola


Alba , hiszpańska wersja Fatmagül , wybrała już swoją bohaterkę. Antena 3 ogłosiła w środę, że Elena Rivera, znana z roli Kariny w  Cuéntame cómo pasó, poprowadzi serię w głównym panelu Atresmedia .

Aktorka ma długą historię serii w Hiszpanii. Oprócz Cuéntame , Elena zagrała w  La verdad dla Telecinco i  Inés del alma mía  w La 1, chociaż ta najnowsza seria jest w toku. Brała także udział w serialach takich jak  El Ministerio del Tiempo  czy Servir y proteger.

Alba , Elena Rivera wejdzie w rolę młodej kobiety, której życie jest roztrzaskane na kawałki, kiedy cierpi z powodu zbiorowego gwałtu. „Alba (Rivera) zobaczy, jak jej sny bledną, a miłość jej życia staje się niemożliwa. Jest to historia kobiety zdeterminowanej do znalezienia sprawiedliwości i zapłaty za poniesione przez nią cierpienia. To nie będzie łatwy cel, wszystko będzie przeciwko niej: opinia publiczna, jej otoczenie, proces … Alba będzie walczyć zębami przed bogatą i potężną rodziną swoich agresorów, którzy nie będą oszczędzać na sztuczkach, kłamstwach, szantażu, a nawet morderstwach, aby ich „szczeniaki” wymigały się od tej zbrodni… Jeśli ktoś musi zapłacić, niech będzie to ofiara. ”

Alba będzie miała 13 rozdziałów po 50 minut .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *