Danna Paola jest obwiniana za piorun między Yatrą i Tini


Po tej kontrowersji fani Danny stworzyli ją w „hashtag” „#EstoyContigoDanna”, aby ją wesprzeć


To, co mogło się kiedyś zacząć jako żart, teraz sprawia, że ​​fani Sebastiana Yatry i Tini Stoessel uważają, że Danna Paola była przyczyną zerwania nici miłości między kolumbijskim piosenkarzem a argentyńską artystką.

Tydzień temu Danna przesłała wideo do swoich sieci społecznościowych, w których zaśpiewała jedną ze swoich piosenek „Mala fama”, w której dokonała niewielkiej zmiany w jednej ze zwrotek, co spowodowało rozpoczęcie spekulacji na temat możliwego związku między Paolą i Yatrą.

Interpretatorka „Oye Pablo” pojawia się we wspomnianym klipie mówiąc: „ que si me fui con Maluma, no; que si con Yatra… con Yatra sí me fui”, co natychmiast wzięto za dowód na to, że nawiązała relacje z Kolumbijczykiem, choć żartowała.

Kilka dni później podczas „koncertu”, który prowadziła ze swoimi fanami, Danna została zapytana, jaki jest jej związek z piosenkarzem, na co Meksykanka odpowiedział „Co się stało z Sebastiánem Yatrą? Cóż , co się stanie? Zrobiliśmy FaceTime i zebraliśmy się, aby komponować, to wszystko.” To miało miejsce na początku kwietnia.

Mimo odpowiedzi imię Danny Paoli stało się „Modnym tematem”, ponieważ uważa się, że była tą trzecią, przez co była nić nieporozumień.

Po tej kontrowersji fani Danny stworzyli „hashtag” „#EstoyContigoDanna”, aby ją wesprzeć.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *