Danna García nadal testuje pozytywnie na koronawirusa i wyznaje, że miała dengę!


Po chorobie dengi i COVID-19 kolumbijska aktorka Danna García postanawia przeprowadzić się z rodziną do innego kraju. Co stanie się z operami mydlanymi?


Po cierpieniu, które rozpoczęło się w styczniu od dengi i zostało przedłużone przez  koronawirusa, Danna García postanowiła zmienić swoje życie.

„Ponownie zastanowiliśmy się na poziomie rodziny, że zrobimy bardzo drastyczne rzeczy”, przyznaje  kolumbijska aktorka wyłącznie dla People en Español. „Będziemy podejmować decyzje, będziemy opuszczać kraj”.

Decyzja o opuszczeniu Meksyku, gdzie obecnie przebywa, ma dać swojemu małemu, Dante, lepsze życie, według aktorki, która wciąż nie wie, który kraj będzie jej następnym celem. „Jesteśmy między jednym krajem a drugim, a nasza rodzina jest rozsiana” – zauważa bohaterka telenoweli Pasión de gavilanes (Gorzkiej zemsty), która po raz drugi uzyskała pozytywny wynik na obecność koronawirusa. „Czujemy, że to moja choroba budzi alarm, że życie jest bardzo krótkie. Chcemy być w miejscu, w którym mój syn ma korzenie ”.Chodzi również o miejsce, w którym można odzyskać zdrowie, ponieważ aktorka ostrzega, że  COVID-19, na które cierpiała w marcu, zbyt mocno na nią wpłynęło.

„Próbuję odpocząć, nie mogę dużo ćwiczyć przez zdolności płuc, chodzi o podniesienie ochrony … to jest takie męczące”, skarży się Kolumbijka.


danna garcia cuarentena
DANNA GARCIA / INSTAGRAM

„Dla mnie był to wyścig, który rozpoczął się w styczniu kiedy miałam dengę” – wyjaśnia. „Nadal dbam o siebie jako osobę zagrożoną wirusem, robię to dla ludzi. Dbam o siebie bardziej niż moje dziecko i mój mąż, wychodzę jak mumia ”.Czy po walce o wyzdrowienie po chorobie i możliwym ruchu będziemy mieli okazję zobaczyć ją w telenoweli? „Do tego służą samoloty” – mówi aktorka. „Jeśli jest coś do zrobienia, oczywiście zrobimy o. Niekoniecznie zamierzam przejść na emeryturę ”.

Sprawdź także  Przesunięcie Billboard Latin Music z powodu koronawirusa

García podkreśla, że ​​„jeśli życie daje ci kolejną szansę, musisz docenić to, co jest najbardziej wartościowe”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź