Czas na powrót? Fani chcą, aby RBD wykonało wirtualny koncert


Kwarantanna i dystans społeczny spowodowane nowymi epidemiami koronawirusa wywołały nowy sposób, w jaki miłośnicy muzyki mogą cieszyć się muzyką na żywo w 2020 roku: wirtualne koncerty.

Wielu latynoskich artystów już wskoczyło na tą modę , a tacy artyści jak Reik , Juanes , Sech i Karol G. zabawiają fanów swoimi domowymi transmisjami na żywo.

Z powodu tego nowego trendu Billboard był ciekawy, który latynoski artysta lub grupa z początku 2000 roku powinna zorganizować wirtualny show? Po dwutygodniowej ankiecie, która odbyła się w mediach społecznościowych, fani wybrali RBD jako zwycięzcę.

Była latynoska grupa popowa, w skład której wchodzą Alfonso Herrera, Anahí, Dulce María, Christian Chávez, Christopher von Uckermann i Maite Perroni, zdobyli ogromną liczbę prawie 87 procent głosów, udowadniając, że może to dobry moment na powrót.

Pochodząca z popularnej telenoweli młodzieżowej  Rebelde meksykańska grupa stała się światową sensacją od 2004 roku aż do ich rozpadu w 2009 roku. Ich słodkie popowe przeboje, takie jak „Salvame”, „Este Corazon” i „Ser O Parecer”, stały się ponadczasowe wśród latynoskich pokoleń. RBD jest sześciokrotnym zwycięzcą w konkursie Billboard Latin Music Awards. W grudniu 2019 r. szóstka oryginalnych członków pojawiła się na zdjęciu grupowym, życząc wszystkim swoim fanom szczęśliwego nowego roku.

W ankiecie Billboard po RBD jest Belinda , Kudai oraz Jesse & Joy


Udostępnij
Sprawdź także  Muzycy, którzy odnieśli sukces w telenowelach

Zostaw odpowiedź