Córka Jennifer Lopez wydaje swoją pierwszą książkę „Lord Help Me”


Emme Muñiz stara się zebrać pieniądze, aby pomóc leniwcom, które są zagrożonym gatunkiem


Emme Muñiz, córka piosenkarzy, Jennifer Lopez i Marc’a Anthony’egoopublikuje swoją pierwszą książkę „Lord Help Me”, w której opowiada o swoich doświadczeniach i podejściu do Boga. Ukaże się ona we wrześniu.

12-letnia Emme podzieliła się informacją, poprzez oświadczenie, co było głównym celem napisania książki, jednym z pierwszych to świadomość o gatunkach zagrożonych wyginięciem.

„Napisałam tę książkę, aby pomóc zebrać pieniądze na uratowanie leniwców, a jednocześnie nauczyć inne dzieci, jak możemy się modlić i prosić o pomoc, dwie rzeczy, które dają mi spokój ducha”.

Piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez udostępniła zdjęcia Emme ze swoją książką na koncie na Instagramie i wyraziła, jak dumna jest ze swojej małej córki. „Emme dzieli się swoimi codziennymi modlitwami w swojej pierwszej książce„ LORD HELP ME ”. Ta książka zapewni rodzinom sposób na przyjęcie pokoju i mocy codziennej wiary”.

„Lord Help Me” będzie książką wydaną w dwóch językach, angielskim i hiszpańskim, zilustruje ją także Brenda Figueroa. Tekst zostanie opublikowany w formie książki 29 września.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *