bad bunny fot. Instagram

Bad Bunny na okładce „Rolling Stone”


Portorykańczyk pojawia się z maską, priorytetowym elementem odzieży, która zapobiega rozprzestrzenianiu się COVID-19


Portorykański artysta Bad Bunny jest bohaterem okładki najnowszego wydania amerykańskiego magazynu „Rolling Stone”. Piosenkarz pojawia się z maską, priorytetowym elementem odzieżą, jeśli chodzi o zapobieganie rozprzestrzenianiu się COVID-19 .

Jak sam podkreśla w wywiadzie dla magazynu, został on poddany kwarantannie, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa wraz ze swoją dziewczyną , 26- letnią Gabrielą Berlingeri , w rezydencji z platformy wynajmu Airbnb na północnym wybrzeżu Portoryko.

Tymczasem Berlingeri była tą osobą, która wykonała zdjęcie na okładkę 3 maja, a także inne z codziennego życia , zgodnie z prośbą redaktorów czasopisma.


Jak powiedział Bad Bunny dla samego magazynu, trzy lata temu poznał Berlingeri w restauracji w .

Od tego czasu byli parą, ale dopiero kilka miesięcy temu podali to do wiadomości publicznej.

Bad Bunny poinformował, że w tym czasie uwięzienia ćwiczy w domowej siłowni rezydencji, w której przebywają, stara się jeść zdrowo i jest uczestnikiem czatu grupowego o nazwie „Mafia”, w skład którego wchodzi raper z .Nawet Bad Bunny ujawnia, że ​​zarówno on, jak i Resident są hipochondrykami i martwią się pandemią.

Zamknięcie nie oderwało jednak Bad Bunny od innyh rzeczy, kreatywności ani strategii dalszego komponowania piosenek i publikowania ich na różnych platformach muzycznych.

Przykładem tego jest temat „En casita”, zapoczątkowany tydzień po tym, jak gubernator Portoryko, Wanda Vázquez, ogłosił całkowity lockdown i zamknięcie przedsiębiorstw, a także wprowadzenie godziny policyjnej , jako środka bezpieczeństwa dla zapobiegania infekcjom.W tej piosence Bad Bunny ujawnia między innymi, że popołudniami czeka na ostrzeżenie, że pół godziny przed godziną policyjną obywatele Portorykańczyków odbierają telefony komórkowe.

Podobnie, Bad Bunny dał występ na Instagramie i odsłonił kilka piosenek, które, zgodnie z tym, co powiedział w tamtym czasie, nie opublikował wcześniej Nastąpiło to jednak w ostatnią niedzielę, Dzień Matki, i wydał album „Las Que No Iban a Salir„

Album ten również uplasował się na pierwszym miejscu w sprzedaży na różnych platformach muzycznych , takich jak Apple Music, a także na Billboard. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź