Bad Bunny dewastuje sieci; udostępnia niepublikowane motywy


Ponad 300 tysięcy fanów mogło połączyć się z Portorykańczykiem w sieciach społecznościowych


Portorykański artysta, Bad Bunny przetoczył się w ten weekend na Instagramie , oferując show na żywo w czasie kwarantanny, który był w niektórych momentach oglądany przez ponad 300 000 ludzi. Prezentował swoje ulubione piosenki i inne, których nigdy nie opublikował.

W międzyczasie ostrzegł już za pośrednictwem swoich oficjalnych kont w sieciach społecznościowych, że nie zrobi tego typu spotkania do 2021 r.

Korzystając z drewnianej kadzi kuchennej imitującej mikrofon i pijąc napoje, artysta oprowadził po ulubionych utworach, w tym „Qué Malo”, które znalazły się na jego ostatnim albumie „#YHLQMDLG” i nad którymi współpracował z Ñengo Flow.

Biorąc to pod uwagę, Bad Bunny podziękował swojemu koledze „ponieważ od samego początku wspierał moją karierę, a to dla mnie jest wyjątkowe”.

„Zawsze wdzięczny „ Real G ”, który wie, że go szanuję i bardzo go kocham. Jego udział w dwóch utworach na moim albumie jest wyjątkowy. Nie można było uciec od tych piosenek, ponieważ były bardzo ***” – powiedział Bad Bunny o Ñengo Flow.„Dziękuję, że zawsze jesteś z głębi serca i reprezentujesz rzeczywistość. Jesteś prawdziwy w tej poważnej grze” – podkreślił Bad Bunny.

Bad Bunny umieścił także Ñengo Flow w „#YHLQMDLG” ( Yo Hago Lo Que Me Da La Gana ) w utworze „Safaera”, w którym współpracował też duet Jowell i Randy.

Podczas występu „Safaera” w audycji Bad Bunny skorzystał z okazji, aby „twerkować” ze swoją partnerką, Gabrielą Berlingeri.

Bad Bunny powiedział również, że utwór „P FKN R”, w którym współpracowali Arcángel i Kendo Kaponi, był ostatnim, który został nagrany na albumie „YHLQMDLG”.

Sprawdź także  José Mora, najbardziej popowy twórca flamenco

„Mini koncert” Benito Martíneza, prawdziwe imię Bad Bunny, trwał ponad trzy godziny, rozmawiał też trochę z tysiącami obserwatorów, którzy łączyli się z całego świata, głównie z Puerto Rico i Ameryki Łacińskiej.Artyści łączą się na żywo 

Wśród tysięcy obserwujących, którzy połączyli się z show na żywo, było kilku artystów, w tym Ñengo Flow, Arcángel, Kendo Kaponi i bejsbolista, Javier Báez.Aby dać więcej emocji swoim interakcjom, artysta z góry świętował nadejście nowego roku przez niektóre wydarzenia, które zaznaczyły się w Puerto Rico w tym roku, najpierw z powodu trzęsień ziemi, które miały miejsce na początku, a następnie nastała pandemia COVID-19 i bardzo wylewną krzyknął: „2021 czekamy na ciebie, 2021 już wkrótce”.

Portorykański muzyk zastanawiał się także nad obecną sytuacją na świecie.„Ta (pandemia) wkrótce minie i będziemy mogli spotkać się na imprezie, przytulić się i móc tańczyć do nowych piosenek, które tworzę” – wskazał.

Bad Bunny skorzystał także z okazji, aby podziękować swoim fanom za wsparcie i zażartował na temat końca świata.

„Chciałem podziękować, zanim świat się skończy. Byłbym bardzo smutny, gdyby tak się stało. Chciałbym śpiewać te piosenki na platformie dla wszystkich ” – powiedział.

„Wiedziałem, że to wszystko się stanie, dlatego nosiłem maskę od dwóch miesięcy”, dodał 26-letni piosenkarz ze śmiechem.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź