Bad Bunny dewastuje sieci; udostępnia niepublikowane motywy


Ponad 300 tysięcy fanów mogło połączyć się z Portorykańczykiem w sieciach społecznościowych


Portorykański artysta, Bad Bunny przetoczył się w ten weekend na Instagramie , oferując show na żywo w czasie kwarantanny, który był w niektórych momentach oglądany przez ponad 300 000 ludzi. Prezentował swoje ulubione piosenki i inne, których nigdy nie opublikował.

W międzyczasie ostrzegł już za pośrednictwem swoich oficjalnych kont w sieciach społecznościowych, że nie zrobi tego typu spotkania do 2021 r.

Korzystając z drewnianej kadzi kuchennej imitującej mikrofon i pijąc napoje, artysta oprowadził po ulubionych utworach, w tym „Qué Malo”, które znalazły się na jego ostatnim albumie „#YHLQMDLG” i nad którymi współpracował z Ñengo Flow.

Biorąc to pod uwagę, Bad Bunny podziękował swojemu koledze „ponieważ od samego początku wspierał moją karierę, a to dla mnie jest wyjątkowe”.

„Zawsze wdzięczny „ Real G ”, który wie, że go szanuję i bardzo go kocham. Jego udział w dwóch utworach na moim albumie jest wyjątkowy. Nie można było uciec od tych piosenek, ponieważ były bardzo ***” – powiedział Bad Bunny o Ñengo Flow.„Dziękuję, że zawsze jesteś z głębi serca i reprezentujesz rzeczywistość. Jesteś prawdziwy w tej poważnej grze” – podkreślił Bad Bunny.

Bad Bunny umieścił także Ñengo Flow w „#YHLQMDLG” ( Yo Hago Lo Que Me Da La Gana ) w utworze „Safaera”, w którym współpracował też duet Jowell i Randy.

Podczas występu „Safaera” w audycji Bad Bunny skorzystał z okazji, aby „twerkować” ze swoją partnerką, Gabrielą Berlingeri.

Bad Bunny powiedział również, że utwór „P FKN R”, w którym współpracowali Arcángel i Kendo Kaponi, był ostatnim, który został nagrany na albumie „YHLQMDLG”.

„Mini koncert” Benito Martíneza, prawdziwe imię Bad Bunny, trwał ponad trzy godziny, rozmawiał też trochę z tysiącami obserwatorów, którzy łączyli się z całego świata, głównie z Puerto Rico i Ameryki Łacińskiej.Artyści łączą się na żywo 

Wśród tysięcy obserwujących, którzy połączyli się z show na żywo, było kilku artystów, w tym Ñengo Flow, Arcángel, Kendo Kaponi i bejsbolista, Javier Báez.Aby dać więcej emocji swoim interakcjom, artysta z góry świętował nadejście nowego roku przez niektóre wydarzenia, które zaznaczyły się w Puerto Rico w tym roku, najpierw z powodu trzęsień ziemi, które miały miejsce na początku, a następnie nastała pandemia COVID-19 i bardzo wylewną krzyknął: „2021 czekamy na ciebie, 2021 już wkrótce”.

Portorykański muzyk zastanawiał się także nad obecną sytuacją na świecie.„Ta (pandemia) wkrótce minie i będziemy mogli spotkać się na imprezie, przytulić się i móc tańczyć do nowych piosenek, które tworzę” – wskazał.

Bad Bunny skorzystał także z okazji, aby podziękować swoim fanom za wsparcie i zażartował na temat końca świata.

„Chciałem podziękować, zanim świat się skończy. Byłbym bardzo smutny, gdyby tak się stało. Chciałbym śpiewać te piosenki na platformie dla wszystkich ” – powiedział.

„Wiedziałem, że to wszystko się stanie, dlatego nosiłem maskę od dwóch miesięcy”, dodał 26-letni piosenkarz ze śmiechem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *