Antonio Banderas uważa, że ​​powrót do pracy jest niezbędny


Aktor rozmawiał z piosenkarką Rosaną przez Instagram


Podczas rozmowy z piosenkarką Rosaną na Instagramie Antonio Banderas powtórzył znaczenie sztuki i artystów w tych niepewnych czasach dla COVID -19, mając nadzieję, że ich praca nie zostanie zapomniana.

„Nie zrozumiałbym swojego życia bez sztuki, nie mógłbym zrozumieć mojego życia bez muzyki. Mapa mojego życia jest pełna muzyki, potrzebuję muzyki, literatury, malarstwa, teatru lub filmów takich jak jedzenia” – powiedział.

„Gdyby to nie istniało, moje życie nie miałoby soli, substancji, którą ma w tej chwili, tej reinterpretacji natury, która zmusza nas do refleksji nad sobą na wiele sposobów. Czy to komedie, czy filmy poświęcone introspekcji o człowieku, z duszą… Wszystko to jest dla mnie fundamentalne” – zapewniał.

Aktor zwrócił uwagę, że choć teraz priorytetem jest ratowanie życia, ważny jest również powrót do pracy, ponieważ jest to przemysł, w którym żyje wiele osób.

„Reprezentujemy grupę w Hiszpanii złożoną z półtora miliona ludzi, którzy niestety jedzą, mieszkają, muszą płacić za naukę dzieci, które chodzą do szkoły. Dla mnie jest to również niezbędne” – powiedział.

„Oczywiście musisz jeść, ale życie składa się z wielu elementów, wszyscy jesteśmy ważni” – powiedział.

Banderas powiedział także, że altruistycznie zaoferował swoje usługi rządowi andaluzyjskiemu i że jeden z wniosków jaki nastąpił, jest taki, że gdy odpuściła pandemia, potrzebujemy siebie nawzajem, ponieważ jeśli nie mamy siebie, jesteśmy niczym.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *