Ximena Sariñana i Cantú sprzedają ubrania, aby wspierać ludzi bez pracy


Piosenkarki dołączają do sprawy poprzez Go Triender


Ximena Sariñana rozpoczęła inicjatywę mającą na celu wsparcie pracowników muzycznych, którzy zostali dotknięci finansowo przez odwołania występów podczas pandemii koronawirusa.

Piosenkarka połączyła siły z portalem sprzedaży odzieży, w tym odzieży osób wpływowych.

Sariñana wcześniej wykorzystywała tę alternatywę, aby przekazywać inne datki, na przykład na ponowne zalesianie.

„Mam nowe rzeczy w mojej szafie Trendier, tym razem jest to wsparcie inicjatywy #VolveremosATocar, w ramach której wszystko, co się uzyska, będzie wspierać wszystkich ludzi, którzy mają trudności przez odwołanie koncertów, wszystkich, którzy umożliwiają, że wydarzenia te mają miejsce z wyłączeniem artysty. Tj. inżynierowie, technicy, pracownicy, fotografowie, manager i wszyscy ludzie, którzy umożliwiają koncert.

Aby zilustrować ubrania, które wystawiła na sprzedaż, piosenkarka zamieściła zdjęcia z koncertów tam, gdzie ich używała. Ceny wahają się od 200 pesos do 2500.

„Ostatecznie podarowałem 70 procent mojej szafy. Są to naprawdę niesamowite ubrania, więc nie możesz tego przegapić”.Piosenkarka Paty Cantú również przyłączyła się do sprawy i podarowała część swoich ubrań „w tym kultowe z filmów i koncertów”, powiedziała. W jej wirtualnym katalogu dostępne są opcje od 199 do 1400 pesos.

100 procent wpływów plus prowizja z portalu sprzedaży zostanie przekazana dalej.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *