’Valeria'. Kiedy serial na podstawie bestselleru Elisabet Benavent?


Netflix podaje datę adaptacji 'En los zapatos de Valeria' „W butach Valerii”


Wszystkie mocne strony Elisabet Benavent wkrótce spotkają się z postaciami z krwi i kości w En los zapatos de ValeriaNetflix ogłosił w środę, że 8 maja hiszpańska seria Valeria ukaże się na świecie .

Ponieważ projekt został ogłoszony ponad rok temu, obserwatorzy Elísabet, popularnie znanej w sieci jako Beta Coqueta, nie przestali pytać o datę premiery Valerii. Teraz nie tylko wiedzą, kiedy się to się stanie, ale strumieniowy gigant udostępnił również oficjalny plakat serialuValeria, Lola, Nerea i Carmen pojawiają się na zdjęciu, ciesząc się piwem na dachu z widokiem na madrycką Gran Vía .


Oficjalny plakat do „Valeria” / Netflix

W obsadzie prowadzonej jest Diana Gómez ( 45 revolucionesSé quién eres ), która będzie Valerią. Serial opowiada historię pisarki w kryzysie, zarówno przy powieści, jak i w małżeństwie z Adrianem, granym przez Ibrahima Al Shami ( El secreto de Puente Viejo ). Valeria szuka oparcia w swoich trzech najlepszych przyjaciółkach: Loli ( Silma López ), Carmen ( Paula Malia ) i Nerei ( Teresa Riott ), którzy wspierają ją podczas podróży.

Valeria i jej przyjaciele są zanurzeni w wirze emocji związanych z miłością, przyjaźnią, zazdrością, niewiernością, wątpliwościami, złamanym sercem, tajemnicami, pracą, zmartwieniami, radościami i marzeniami o przyszłości. Maxi Iglesias ( A pesar de todoIngobernableuzupełnia obsadę serialu w roli tajemniczego Victora .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *