TVE wydaje pierwszą serię o kwarantannie


Już w La 1 w najbliższy wtorek, 7 kwietnia, w Hiszpanii


Wszystko, co dzieje się z  koronawirusem, przejawia się w głównych gałęziach sztuki. Kwarantanna i COVID-19 będą źródłami inspiracji w literaturze i kinie, ponieważ w muzyce i telewizji już tak jest. Więc uważaj, ponieważ TVE wyjęła asa z rękawa, serię o kwarantannie .

Nosi tytuł „ Diarios de la cuarentena – Dzienniki kwarantanny” i jest to cotygodniowy 30-minutowy sitcom, który pokaże, jak bohaterowie doświadczają uwięzienia podczas kryzysu koronawirusowego. Każdy rozdział będzie przeskakiwał jakby z okna do okna, z domu do domu, pokazując jak wygląda teraz życie. Fikcyjny projekt zostanie otwarty we wtorek 7 kwietnia .

W tej komedii TVE ma obsadę o bardzo znanych twarzach:  Carlos Bardem, Gorka Otxoa, Carlos Areces, José Luis García Pérez, Adriá Collado, Fernando Colomo, Víctor Clavijo, Cristina Alarcón, Fele Martínez, Montse Plá, Mónica Regueiro, Carmen Arrufat, Petra Martínez, Juan Margallo i Cecilia Gessa.

To jest Dziennik Kwarantanny

W każdym rozdziale sitcom pokaże dziesięć domów stworzonych przez zmęczone małżeństwo (Cecilia Gessa i Carlos Bardem); dwójkę nierozłącznych przyjaciół (Gorka Otxoa i Carlos Areces); dom, biuro, pokój dziecinny i park piłkarski (Adriá Collado); zajęty sąsiad (Fernando Colomo); przypadkowa para schwytana przez kwarantannę (Víctor Clavijo i Montse Plá); dwójkę starszych „influencerów” (Fele Martínez i Mónica Regueiro), nastolatkę i jej rodzina (Carmen Arrufat), dwoje odizolowanych dziadków (Petra Martínez i Juan Margallo) oraz pare w kryzysie (José Luis García Pérez i Cristina Alarcón).

Aktorzy nagrywają serial bez wychodzenia z domu, używając małego zestawu do nagrywania.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *