Ricky Martin nagrywa nowe wideo ze swojego telefonu komórkowego


W materiale „ Tiburones ” pojawia się portorykański wykonawca reggaeton, Farruko


Ricky Martin wykorzystał izolację społeczną spowodowaną COVID-19, aby nagrać za pomocą swojego telefonu komórkowego teledysk do remiksu swojej piosenki „ Tiburones ”, w której gościnnie wystąpił portorykańczyk, Farruko.

„Na przykład, kiedy nagrywasz za pomocą telefonu komórkowego wideo swojego singla w „ garażu ” twojego domu. #TiburonesRemix”, napisał artystę, który pojawia się z ogoloną głową, w swoich sieciach społecznościowych.Remiks „Tiburones” ukazał się o północy 9 kwietnia na wszystkich platformach muzycznych.

Oficjalna piosenka i teledysk do oryginalnej piosenki został wydany przez Ricky’ego Martina 23 stycznia, dwa tygodnie przed rozpoczęciem jego nowej światowej trasy koncertowej „Movimiento” w Coliseo de Puerto Rico w San Juan.

Napisane przez Pablo Preciado i Oscara Hernándeza pod batutą Julio Reyesa Copello, teksty i melodia „Tiburones” łączą się z występem piosenkarza i charakterystyczną cechą jego muzyki.

Przy filmie „Tiburones” Ricky Martin współpracował z portorykańskim reżyserem Kacho Lópezem, który zilustrował społeczny pogląd na perypetie, którymi żyją obecnie ludzie na świecie, wynikające z separacji, nienawiści i nieporozumień.

Film nakręcony w grudniu ubiegłego roku w Puerto Rico, stanowi apel do związku między ludźmi, aby wszyscy byli silniejsi.

„„ Tiburones”to historia, z którą wiele osób się identyfikuje. Chciałem osiągnąć bardziej uniwersalną historię i dlatego chciałem przyjechać do Puerto Rico. Zarówno piosenka, jak i wideo przedstawiają wszystkie oczy, wszystkie twarze, jakie spotykaliśmy się jako naród ”- powiedział Ricky o swojej nowej pracy.

Ten sam motyw będzie częścią nowego albumu studyjnego Ricky’ego Martina, który planuje wydać go w tym roku, choć dokładna data nie jest jeszcze znana.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *