Pastora Soler i Blas Canto ogłaszają współpracę


I eurofani oszaleli


Tak, Blas Cantó zapamięta rok 2020 jako rok, w którym jego wysiłki na rzecz znalezienia właściwej piosenki do wykonania na Eurowizji poszły na marne. Pandemia zakończyła marzenia o reprezentowaniu Hiszpanii na festiwalu, a Universo nie było w stanie sprawdzić się z Europą.

Ale zapamięta również to jako rok, w którym otrzymał wiele innych możliwości. Jedna z nich łączy jego głos z Pastorą Soler , artystką, która w przeciwieństwie do niego wie, jak to jest przejść przez Eurowizję.

Nie miała problemu z konkursem i ustawiła poprzeczkę bardzo wysoko (10 miejsce). Z pewnością oboje o tym rozmawiali, ale faktem jest, że teraz połączyli siły, aby uzyskać coś, co ma niewiele wspólnego z konkursem. Tworzą ,  Mi luz .

Widzieliśmy już, jak śpiewali tę piosenkę w ostatnie Święta Bożego Narodzenia w specjalnym wydarzeniu, w którym piosenkarka świętowała 25-lecie kariery w TVE. W tym czasie dali nam do zrozumienia, że ​​ich głosy są idealnie dopasowane i że intensywność głosu obojga może dać dużo zabawy.

 „Mi Luz będzie kolejnym singlem @pastora_soler i nie znasz iluzji, która sprawia, że ​​jestem jego częścią! Chcesz to usłyszeć? ❤️ ”, zapytał piosenkarz w sieci po tym, jak przekazał wiadomości na Instagram Live.„Jesteś idealny i śpiewa twoja dusza”, powiedziała Pastor podczas koncertu swojemu nowemu partnerowi. Niedługo potem potwierdziła wiadomość okładką: „MI LUZ. Dziękuję, moja droga i podziwiałam @blascanto_es za wniesienie światła i głosu do tej piosenki !!!!! Ten czwartek jest twój !!! . Dzięki @pablocebrian @oficialconchita @warnermusicspain #serassiempremiluz #segundosingle #Sentir ??‍♀️?? ?? ”.

I w ten czwartek nie tylko będziemy mogli wysłuchać wersji, którą zamierzają opublikować, ale także klip wideo. 


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *