Pastora Soler i Blas Canto ogłaszają współpracę


I eurofani oszaleli


Tak, Blas Cantó zapamięta rok 2020 jako rok, w którym jego wysiłki na rzecz znalezienia właściwej piosenki do wykonania na Eurowizji poszły na marne. Pandemia zakończyła marzenia o reprezentowaniu Hiszpanii na festiwalu, a Universo nie było w stanie sprawdzić się z Europą.

Ale zapamięta również to jako rok, w którym otrzymał wiele innych możliwości. Jedna z nich łączy jego głos z Pastorą Soler , artystką, która w przeciwieństwie do niego wie, jak to jest przejść przez Eurowizję.

Nie miała problemu z konkursem i ustawiła poprzeczkę bardzo wysoko (10 miejsce). Z pewnością oboje o tym rozmawiali, ale faktem jest, że teraz połączyli siły, aby uzyskać coś, co ma niewiele wspólnego z konkursem. Tworzą ,  Mi luz .

Widzieliśmy już, jak śpiewali tę piosenkę w ostatnie Święta Bożego Narodzenia w specjalnym wydarzeniu, w którym  świętowała 25-lecie kariery w TVE. W tym czasie dali nam do zrozumienia, że ​​ich głosy są idealnie dopasowane i że intensywność głosu obojga może dać dużo zabawy.

 „Mi Luz będzie kolejnym singlem @pastora_soler i nie znasz iluzji, która sprawia, że ​​jestem jego częścią! Chcesz to usłyszeć? ❤️ ”, zapytał w sieci po tym, jak przekazał wiadomości na Instagram Live.„Jesteś idealny i śpiewa twoja dusza”, powiedziała Pastor podczas koncertu swojemu nowemu partnerowi. Niedługo potem potwierdziła wiadomość okładką: „MI LUZ. Dziękuję, moja droga i podziwiałam @blascanto_es za wniesienie światła i głosu do tej piosenki !!!!! Ten czwartek jest twój !!! . Dzięki @pablocebrian @oficialconchita @warnermusicspain #serassiempremiluz #segundosingle #Sentir ??‍♀️?? ?? ”.

I w ten czwartek nie tylko będziemy mogli wysłuchać wersji, którą zamierzają opublikować, ale także klip


Udostępnij
Sprawdź także  Jennifer Lopez odwołuje swój ślub z Malumą w zwiastunie komedii romantycznej „Marry my”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź