Pablo Alboran odkłada koncert ‚Prometo Solidario’ – bez określonej daty


„Zobaczą, jak się uśmiechamy. Obiecuję” – napisał piosenakarz z Malagi.


Wszystkie bilety zostały wyprzedane. Pablo Alborán ponownie miał wypełnić Wizink Center de Madrid. Piąty raz w ciągu dwóch lata. Wszystko to miało mieć miejsce 04 kwietnia jako Prometo Solidario , koncert charytatywny na rzecz badań nad rakiem. Jednak kryzys epidemiologiczny i zdrowotny pozbawił możliwości organizacji tej nocy muzyki i walki z chorobą.

Ten oczekiwany koncert został już przeniesiony na 1 czerwca, ale ewolucja wydarzeń doprowadziła organizację i samego Pablo Alborána do przełożenia koncertu „bez określonej daty”.

„Zobaczą, jak znów się uśmiechamy. Obiecuję. Dziękuję, rodzino, za zrozumienie” – napisał solista z Malagi w swoich sieciach społecznościowych wkrótce po tym, jak Warner Music Spain ogłosił ostateczne odroczenie w swoich sieciach społecznościowych wydając następujące oficjalne oświadczenie.


OŚWIADCZENIE O ODROCZENIU ZOBOWIĄZANIA SOLIDARNOŚCIOWEGO

Z przykrością informujemy, że koncert „ Prometo Solidario ” dotyczący walki z rakiem zaplanowany na 1 czerwca w Wizink Center w Madrycie jest zawieszony na czas nieokreślony.

Wszyscy wiedzą, że ludzkość przeżywa jedną z najstraszniejszych chwil w ostatnich dziesięcioleciach. Ogłoszona przez Światową Organizację Zdrowia globalna pandemia wywołana koronawirusem i związanym z tym stanem alarmowym ogłoszonym w Hiszpanii kilka tygodni temu spowodowała, że ​​społeczeństwo przeżywa niespotykane sytuacje dla ogromnej większości obywateli. Wszyscy zamknięci w naszych domach na czas nieokreślony, logiczne jest więc, że wszelkie nieistotne działania w codziennym życiu ludności zostały zawieszone.

Na początku roku Pablo Alborán wyraził chęć pożegnania międzynarodowej trasy koncertowej „ Prometo” koncertem solidarnościowym z korzyścią dla Narodowego Centrum Badań Onkologicznych (CNIO). Data pierwotnie przewidziana (4 kwietnia), była niemożliwa do spełnienia przez organizację w obecnych warunkach, została przesunięta na inną, początkiem lata. Biorąc jednak pod uwagę obecną falę wydarzeń, Pablo Alborán i jego otoczenie postanowili na czas nieokreślony zawiesić koncert „Prometo Solidario” do czasu zmiany obecnych warunków.

Zaangażowanie Pablo Alborána w walkę z rakiem pozostaje nienaruszone, co prowadzi go do ogłoszenia, że ​​projekt „ Prometo Solidario” zostanie wznowiony, gdy tylko pozwolą na to warunki, z maksymalną gwarancją zdrowia publiczności, muzyków i samego piosenkarza.  Jednocześnie organizacja ogłasza natychmiastowy zwrot biletów za pośrednictwem biura Ticketmaster.

Chociaż koncert nie może się odbyć w tym roku, wszyscy ci, którzy chcą współpracować z badaniami nad rakiem CNIO, pomagając zatrzymać chorobę taką jak rak, która dotyka miliony ludzi i rodzin, mogą to zrobić, wchodząc na stronę http://cnio.es/amigos-del-cnio/. Twoja pomoc zostanie w całości przeznaczona na badania nad rakiem w wiodącym ośrodku na świecie


Mamy nadzieję, że już wkrótce Pablo Alborán oraz wszyscy muzycy i fani muzyki, których dotknie Covid-19, będą mogli ponownie cieszyć się jego prawdziwą pasją na żywo. Do tego czasu będziemy musieli poczekać na wieści o nowych utworach, nad którymi piosenkarz z Malagi pracuje.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *