Oficjalny zwiastun 'Valeria' od Netflix


Seks, dziewczęca moc i zdrada w pierwszym filmie opartym na powieściach Elísabet Benavent


Trwa odliczanie do premiery Valerii , telewizyjnej adaptacji udanej sagi Elísabet Benavent. 8 maja Netflix wprowadza na rynek nową serię i udostępnił we wtorek oficjalny zwiastun oczekiwanego tytułu w katalogu.

„ Valeria przeżywa kryzys, zarówno w związku z pisaniem powieści, jak i ze swoim mężem . Na szczęście ma trójkę najlepszych przyjaciółek, Carmen, Lolę i Nereę, które wspierają ją we wszystkich przygodach, jednocześnie żyjąc własnymi. Valeria i jej przyjaciele biegają razem w wirze miłości, przyjaźni, zazdrości, niewierności, wątpliwości, złamanego serca, tajemnic, pracy, trosk, radości i marzeń na przyszłość ”. Jest to przesłanka, od której zaczyna się Valeria, i wiele z tych elementów historii, takich jak seks, miłość i przyjaźń, można już zobaczyć w tym prawie trwającym 2 minuty trailerze:


Oficjalny zwiastun filmu „Valeria”


Diana Gómez (Valeria), Silma López (Lola), Paula Malia (Carmen), Teresa Riott (Nerea), Maxi Iglesias (Víctor) i Ibrahim Al Shami (Adrián) to aktorki i aktorzy, którzy wchodzą w buty postaci znanym wielu czytelnikom.

Valeria to produkcja Plano a Plano dla Netflix.

Pamiętaj: 8 maja będziesz miał okazję zobaczyć Valerię.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *