Nicky Jam pokazuje talent swojej córki


Artysta pochwalił się na Instagramie swoja córką


W tym momencie i jeszcze bardziej po publikacji jego filmu biograficznego, fani Nicky Jam będą mieć świadomość, że oprócz tego, że jest świetnym piosenkarzem, jest także świetnym ojcem, który zawsze znajduje czas, by poświęcić go swoim dzieciom. Nie zapominajmy, że ma czwórkę: Yarimar , Alyssa , Joe Martin i Luciane .

Nie zawahał się udostępnić pierwszego wideo, które jego córka opublikowała na swoim profilu na Instagramie . To, że śpiewa, nie jest niczym nowym, Nicky Jam przedstawiał już małe dawki talentu, który ma.

Oczywiście tym razem był to wyjątkowy występ, ponieważ Alyssa postanowiła wypróbować jedną z najnowszych piosenek swojego ojca , Despacio . „Moja córka @ _aly.rvz_ śpiewa o swoim tacie ? # space ”, napisał obok wideo.To nie pierwszy raz, kiedy coś takiego robi. W 2015 roku artysta reggaeton udostępnił już film, w którym razem śpiewali,  Te busco. Miała wtedy 13 lat. Teraz jest pełnoletnia i być może mogliby rozważyć zrobienie czegoś razem.Oczywiste jest, że Alyssa wydaje się być gotowa pójść w ślady ojca. Natti Natasha , która jest jedną z tych, co współpracują przy Despacio z Jamem, nie zawahała się opublikować. „Love I Love IT” – napisała obok wideo.

Być może to nowa początkująca artystka, która na początku ma już dobre kontakty, które mogłyby pomóc jej w realizacji marzeń

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *