Najlepsze zdjęcia ‚Valeria’, nowej serii od Netflix


Postacie z książki Elísabet Benavent


Valeria
Zdjęcie © Netflix 

Valeria

Valeria (Diana Gómez) jest główną bohaterką tej historii opartej na udanej sadze Elísabet Benavent, która rozpoczęła się od En los zapatos de Valeria . W serii stawiamy się na jej miejscu i odkrywamy sfrustrowaną pisarkę, która próbuje znaleźć miejsce w świecie wydawców, stojąc w obliczu kryzysu małżeństwa i pojawienia się Víctora, tajemniczego architekta.


Przyjaciele
Zdjęcie: © Netflix 

Życie Valerii ma zamiar obrócić się o 180 stopni, ale w przypadku zmian, które nadejdą, pisarkę będą bezwarunkowo wspierać jej trzy najlepsze przyjaciółki: Lola, Carmen i Nerea. 


Przyjaciele


Carmen
Zdjęcie: © Netflix 

Carmen

Carmen (Paula Malia) odnosi sukcesy w pracy, ale sprawy miłosne nie idą tak dobrze. Jest bardzo zakochana w koledze z biura i to sprawi, że zrobi coś dziwnego.


Nerea
Zdjęcie: © Netflix 

Nerea

Nerea (Teresa Riott) jest najbardziej nieśmiałą przyjaciółką z grupy. Trudno jej powiedzieć to, co myśli i zawsze stawia swoich przyjaciół na pierwszym miejscu. 


Lola
Zdjęcie: © Netflix 

Lola

Lola (Silma Lopez) jest najbardziej wybuchową przyjaciółką Valerii. Problem polega na tym, że ma bardzo intensywny związek z żonatym mężczyzną i już wiadomo, że czasami bycie kochanką nie zawsze jest najlepszą opcją.


Adrian
Zdjęcie: © Netflix 

Adrian

Adrián (Ibrahim Al Shami) jest fotografem, który pomimo swojego talentu musi podjąć pracę, której nie lubi, aby związać koniec z końcem. Z Valerią nie idzie mu dobrze, choć nie wiadomo co przyniesie los …


Victor
Zdjęcie: © Netflix 

Victor

Przystojny, inteligentny i magnetyczny. Víctor (Maxi Iglesias) jest typowym facetem, który osiąga wszystko, co zamierza, i pewnego dnia Valeria przecina jego ścieżkę i staje się kolejnym celem.


Historia Valerii pojawi się wkrótce w serwisie Netflix
Zdjęcie: © Netflix 

Historia Valerii pojawi się wkrótce w serwisie Netflix

Premiera pierwszego sezonu Valerii na Netflix 8 maja.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *