Luis Fonsi obchodzi urodziny w izolacji


Piosenkarz docenia czas przebywania z rodziną


Portorykańczyk, Luis Fonsi, obchodzi swoje 42 urodziny w izolacji wymaganej przez pandemię koronawirusa, więc udostępnił w swoich sieciach społecznościowych zdjęcie z napisem z okazji urodzin.

Wykonawca Despacito celebruje życie i wyraża to świętowanie krótkim przesłaniem: „ Cosecha  1978 r. Dziękuję wszystkim za przesłanie i dobre wibracje. Dzisiaj czuję się bardziej błogosławiony niż kiedykolwiek”.

Ponadto był wdzięczny za zdrowie i swoją rodzinę w tych trudnych momentach: „Świętuję kwarantannę, ale świętuję też to, że mam zdrowie, miłość, moją rodzinę i WAS! #QuarantineBirthday”.W tej publikacji kilku przyjaciół artysty pozostawiło mu krótkie gratulacje, a wśród nich Sebastián Yatra, który napisał: „FonsiFit Wszystkiego najlepszego bracie! Bardzo cię kocham! Niech Bóg i życie nadal dają ci powody do uśmiechu każdego dnia”.

Ponadto jego partnerka, modelka Águeda López, udostępniła ich zdjęcie, gdzie poświęciła kilka słów na urodziny, i dziękuje mu za bycie w jej i dzieci życiu.

„Szczęśliwego dnia dla każdego, kto przewraca mój świat do góry nogami, ale zawsze z uśmiechem. Boże, pozwól nam dalej bawić się i współdziałać na tej ścieżce zwanej ŻYCIEM. Mika, Rocco i ja mamy szczęście, że mamy ciebie. Kochamy cię. z całego serca ”.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *