„Los Hombres de Paco” powraca z częścią oryginalnej obsady


Paco Tous powróci, by dać życie agentowi Paco Mirandzie


Dobra wiadomość dla fanów  Los hombres de paco (Paco i jego ludzie – był emitowany w Polsce na AXN) : Agent Paco Miranda Ramos powróci i ponownie zagra w nim Paco Tous ( La casa de papel ). Zostało to udostępnione przez portal Bluper , który stwierdza, że Atresmedia dała zielone światło na kontynuację serii.

Fabuła popularnej serii telewizyjnej i postacie, które ją stworzą, wciąż nie są znane. Jednak Atresmedia nie wydaje się skłonna do podejmowania fałszywych kroków, więc jeśli Tous poprowadzi obsadę, prawdopodobnie zobaczymy również Hugo Silvę i Pepóna Nieto , agentów Lucasa Fernándeza i Mariano Moreno, jego nierozłącznych towarzyszy.

Według tych wycieków Globomedia , należąca do Grupy Mediapro , będzie odpowiedzialna za nową produkcję. Według tego samego źródła pisanie rozdziałów jest już bardzo zaawansowane i ma na celu zdjęcia już w lecie (jeśli koronawirus na to pozwali).

Będą znajome twarze

Niektóre postacie, które towarzyszyły policyjnemu trio przez większość ich podróży, to Curtis ( Fede Celada ), Rita ( Neus Sanz ), kurator Don Lorenzo ( Juan Diego ), Povedilla ( Carlos Santos ), Lola ( Adriana Ozores ) , Aitor Carrasco ( Mario Casas ) .

Wszyscy ci aktorzy zobaczyli, że ich kariery rozrosły się po zakończeniu serii, szczególnie Paco Tousa, Carlosa Santosa i Hugo Silvy.Tous grał Moskwę w popularnej serii La casa de papel , a Silva zagrał w produkcjach tak różnych, jak El cuerpo , Las brujas de Zugarramurd  i  70 Binladens .

Natomiast Santos porzucił tę nieporadną komiksową scenę i zajął się filmami takimi jak  El tiempo entre costuras ( Krawcowa z Madrytu) , El hombre de las mil caras (Człowiek o tysiącu twarzy) i El Crack Cero (Detektyw Areta), a Casas nakręcił dramat romantyczny  Tres metros sobre el cielo (Trzy metry nad niebem) . Dołączył także do popularnej serii El Barco (Statek) i stworzył jeden z jego najlepszych filmów Grupo 7 – Operacja Expo.

Los hombres de Paco  został stworzony w 2005 roku przez Daniela Éciję i Álexa Pinę , dwóch najbardziej płodnych prezenterów telewizyjnych w Hiszpanii, którzy są twórcami takich przebojów telewizyjnych jak Vis a Vis , El internado , La casa de papel , El embarcadero i El Barco .Serial, który rozpoczął się jako komedia, stopniowo traktował sprawy coraz poważniej, aż stał się serialem trzymającym w napięciu i pokazał przełomowy finał ósmego sezonu (w którym zginęło czterech bohaterów), miał tak świeży i innowacyjny format, że przetrwał na antenie pięć lat: 118 odcinków rozłożonych na dziewięć sezonów (od 2005 do 2010).

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *