Lele Pons, Jennifer Lopez i Sebastian Yatra, najpopularniejsi latynosi na Tik Tok


Rosalía w Top 10 z 2,5 milionami


Na wypadek, gdybyś mieszkał na innej planecie w ciągu ostatnich kilku miesięcy, musimy Ci powiedzieć, że Tik Tok staje się jedną z sieci społecznościowych, które ostatnio odnotowały największy wzrost liczby użytkowników. Artyści wszelkiego rodzaju otwierają swoje oficjalne konta, zabawiając miliony ludzi swoimi filmami, ale kim są najczęściej obserwowani latynoscy artyści? Lele Pons , Jennifer Lopez i Sebastián Yatra są podium.

Będąc nową siecią społecznościową, powstałą w wyniku absorpcji innej popularnej aplikacji Musical.ly , liczba obserwujących nadal jest daleka od innych platform, takich jak Facebook, Twitter, YouTube czy Instagram , ale stopniowo rośnie.

Królową latynoskich artystów jest Lele Pons z prawie 8 milionami obserwatorów do prawie 7mln J Lo i 5,2mln Kolumbijczyka, pierwszego męskiego artysty w pierwszej trójce. W większej odległości, ale rosnąc z dnia na dzień są J Balvin, Shakira, Daddy Yankee, Ozuna, Natti Natasha i Prince Royce.

Jest to pierwsza dziesiątka najpopularniejszych latynoskich artystów Tik Tok i do wymienionych 9 nazwisk musimy dodać jednego z Hiszpanii. Rosalia i jej 2,5 miliona obserwujących zajmują 8 pozycję wśród najbardziej wpływowych artystów.


View this post on Instagram

LOL tengo tiktok

A post shared by ROSALÍA (@rosalia.vt) on


Wyzwania i wskazówki

Wyzwania zawsze triumfują, a gwiazdy muzyki są tego dobrym przykładem. Najnowsze, które wywołały sensację, to nic innego jak Jennifer López i Camila Cabello z ich niesamowitymi filmami o wyzwaniu. Przełącz się w rytm Drake’a.

Istnieje wiele wyzwań i różne gusty, ale jeśli mają jedną wspólną cechę, zawsze są niszczycielskie. Sebastián Yatra poszedł o krok dalej i zaprosił wszystkich do wzięcia udziału w Runaway Challenge poprzez TikTok, po tym, jak odnieśli sukces z Jonas Brothers, Natti Natasha i Daddy Yankee.

Kolejną piosenkarką, która odniosła sukces dzięki wyzwaniom na TikTok, była Shakira ze swoim #ChampetaChallenge. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *