La casa de papel: Dlaczego Tokio jest narratorem?


Ujawniono jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic serii


W dobie kwarantanny wielu fanów z La casa de papel „pożarło” czwarty sezon w jeden weekend. Tak bardzo, że istnieje już wiele teorii na temat tego, co nas czeka w następnych, bardzo oczekiwanych rozdziałach .

Álex Pina , jeden z głównych umysłów związanych z produkcją, wyjaśnił, że narracja nie zawsze była przemyślaną rolą dla postaci Ursuli Corberó i że początkowo Profesor był uważany za lektora . Chociaż wyznał, że nie zajęło mu zbyt dużo czasu uznanie tego za coś zbyt egocentrycznego, ponieważ sam tłumaczyłby geniusz własnego planu. Więc poszli do planu B: Moskwa , postać graną przez Paco Tousa , z zamiarem zapewnienia bardziej „serdecznego” spojrzenia, ale on również nie przekonał.

Wreszcie, słowami samego Álexa Piny, Tokio została wybrana, ponieważ: „ Czuliśmy, że serial musi być zrównoważony, kobiecy, i przybrać kobiecy wygląd, aby pokazać cały napad, ponieważ chcieliśmy, aby napad był bardzo emocjonalny, sentymentalny. A napad jest zwykle czymś bardzo zimnym, bardzo męskim, dlatego wybraliśmy głos Tokio ”.Decyzja, która wydaje się najbardziej zachwycać, ponieważ ta zbuntowana i impulsywna postać jest jedną z tych, co najbardziej podbiła serca. Do tego stopnia, że ​​fan serialu wytatuował nawet twarz aktorki na nodze. 


Urszula Corberó w Mediolanie z fanem, który wytatuował jej twarz. / Getty Images / Stefania D’Alessandro / WireImage

Nawiasem mówiąc, dla wszystkich super fanów tej serii i tych, którzy chcą poznać więcej szczegółów, Netflix opublikował wraz z czwartym sezonem backstage, w którym ujawnia absolutnie wszystkie szczegóły procesu tworzenia teserii o nazwie La Casa De Papel: el fenómeno. Oczywiście uważaj, jeśli nie widziałeś jeszcze wszystkich odcinków, ponieważ ma spojlery.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *