„La Casa de las Flores” – najnowszy zwiastun trzeciego sezonu


Czekamy na najnowszą odsłonę meksykańskiej serii w reżyserii Manolo Caro


Netflix wypuścił w czwartek ostatni zwiastun trzeciego sezonu serialu „La casa de las Flores”, którego premiera zaplanowana jest na 23 kwietnia.

Zwiastun pokazuje ciemną stronę rodziny „De la Mora”, pełną tajemnic i błędów, które zostaną ujawnione.

Według Netflix, seria Manolo Caro będzie umiejscowiona w przeszłości bohaterów , gdzie plotki będą dobre w przypadku „najbrudniejszych spraw”

„Zobaczmy, czy życie ma już litość dla tej rodziny” – napisała platforma w oświadczeniu.

Z Babcia „Victoria” chce przejąć kontrolę nad domem „De la Mora”, „Paulina” w więzieniu, „Elena” w ciąży i śpiączce, a „Julian” radzi sobie z niepewnością „Diego”, Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy pojawiają się sekrety z przeszłości, od których pod koniec lat 70. „Virginia”, „Ernesto”, „Solomon” i „ Carmela ” zaczęli przyjaźń.

Oprócz materiałów audiowizualnych platforma streamingowa wydała oficjalny plakat trzeciej części, na której można zobaczyć postacie, które już znamy, i inne osoby reprezentujące przeszłość. 


„La Casa de las Flores 3”

Po dwóch sezonach bycia świadkiem tajemnic, nieszczęść i skandali meksykańskiej rodziny, ostatni sezon będzie pełen „cekinów, kwiatów, muzyki i dramatu”.

W obsadzie w reżyserii Manolo, są: Cecilia Suárez, Aislinn Derbez, Dario Yazbek, Rebecca Jones, Ximena Sariñana, Isabel Burr, Juan Pablo Medina, Paco León, Isela Vega, Christián Chávez, Mariana Treviño,  Arturo Ríos .

„La Casa de las Flores 3” będzie dostępne 23 kwietnia w serwisie Netflix .


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *