‚La casa de las flores’ dobiega końca


Emilio Cuaik jest jednym z aktorów, którzy dołączyli do obsady ostatniego sezonu


W tym tygodniu seria „La casa de las flores” ma premierę trzeciego i zarazem ostatniego sezonu. W tej części część historii będzie powrót do przeszłości, pod koniec lat 70’tych, abyśmy mogli poznać pochodzenie niektórych sekretów rodziny La Mora, w tym kto byłby wielką matriarchą Wirginią.

Jednym z aktorów, którzy dołączyli do tej obsady z przeszłości, jest Emilio Cuaik, który gra postać Santiago i będzię współpracował między innymi z Rebeccą Jones, Ximeną Sariñaną i Christianem Chávezem. Dla aktora stworzenie jego postaci wymagało zaznajomienia się z tym, co to były za czasy. 

„Są pewne rzeczy, które różniły się pod względem społecznym i pod względem swobód, jest postać Christiana Cháveza, który jest gejem, a te sprawy wyglądały wtedy inaczej, więc chciał zrozumieć, jak działały pewne tematy tabu w tym czasie”, mówi.Emilio gra postać o imieniu Santiago, którą nazywają „Asustín”, ponieważ żyje w tłumie, ale nie jest tego świadomy. 

„W swojej głowie postrzega siebie jako bardzo odważnego, jako osobę, która zawsze chce postępować właściwie w społeczeństwie. Bardzo dba o to, co powie jego matka i co mówią, są wszystkie te zasady, co do których czuje się zmuszony do przestrzegania, a nie ich przekraczania i w głowie wierzy w to. W pewien sposób jest bardzo pewny siebie i być może postrzeganie przez innych jest inne ”, mówi. 

Aktor podziela, że ​​był wielbicielem serii Manolo Caro, więc było ważne w jego karierze, gdy poinformowano go, że przeszedł casting na ostatni sezon. Uważa również, że poruszają ważne tematy w lekki i zabawny sposób, na przykład związane z preferencjami seksualnymi. 

„Uważam, że ważne jest, aby dotknąć tych tematów, aby stworzyć odniesienia. Im więcej osób, które ogląda to, ma przykład kogoś podobnego i widzi, że to normalne, że są inni ludzie, których można otoczyć się miłością”, komentuje

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *