Który bohater ‚Pasión de gavilanes’ nie zrobiłby drugiego sezonu?


Jeden z szóstki bohaterów udanej telemundowskiej telenoweli nie byłby skłonny uczestniczyć w drugim sezonie.


Pomysł wyprodukowania 17 lat później drugiego sezonu przebojowej telenoweli Pasión de gavilanes (Gorzka Zemsta) chyba spodobał się większości obsadzie. Zarówno Mario Cimarro (Juan), Natasha Klauss (Sarita), jak i Paola Rey (Jimena) wyrazili za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych opinię, że byliby zachwyceni staniem się ponownie częścią tej niezapomnianej historii.

„Jeśli Julio Jiménez [pisarz] zacznie wywierać iskry na swój mózg, a to nam to da, społeczeństwo będzie zadowolone” – powiedział 48-letni aktor.

Ku rozczarowaniu fanów tej pamiętnej telenoweli, nie wszyscy jej bohaterowie byliby gotowi nagrać drugi sezon.


Pasion_de_Gavilanes_PROMO copia
Telemundo

Mówimy o Michelu Brownie , który grał w delikatnego i kochliwego Franco Reyesa.

Argentyński aktor, który w ubiegłym roku poprowadził telenowelę Amar a muerte z Angelique Boyer , przyznał na Instagramie, że nie zrobiłby Pasión de gavilanes 2 .

„Musisz pozwolić sobie odejść, a nawet więcej, gdy odniosło się taki sukces, połączyć się z innymi historiami. Mam to w sercu, ale jest więcej historii do opowiedzenia” – wyjaśnił Brown.


Michel Brown
Michel Brown MEZCALENT

Decyzja Michela, by nie dawać życia niezapomnianemu Franco Reyesowi, spadła jak dzban zimnej wody na fanów telenoweli, który marzyli o tym, by zobaczyć na ekranie braci Reyes i siostry Elizondo.

„Dlaczego nie? Myślałem, że ta telenowela odcisnęła piętno na twojej karierze, nawet dla publiczności, która zawsze za tobą podąża?”, Można przeczytać wśród wielu komentarzy pełnych rozczarowań, które zaatakowały publikację aktora.

Czy to możliwe, że po reakcja publiczności sprawi, że Michel zmieniby zdanie?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *