Który bohater ‚El final del paraíso’ nie zagrałby w nowym sezonie?


Gdyby miał nastąpić nowy sezon przebojowej telenoweli Telemundo pod kierunkiem Carmen Villalobos, musiałby się odbyć bez jednej z głównych gwiazd.


Chociaż najwyraźniej Telemundo zakończył swoją udaną sagę z Carmen Villalobos z El Final del paraiso, , istnieje możliwość, że historia Cataliny „la grande” i jej zespołu mógłby mieć nowy sezon, w którym wszystkie elementy, które nie zostały dokończone w finale El final del paraíso  miałyby miejsce, czego nie wyklucza stacja.


the-end-of-the-parac3adso-10.jpg
El final del paraíso  Telemundo

Gdyby jednak została wykonana kontynuacja sagi, musieliby sobie poradzić bez jednego z bohaterów, który już pożegnał się ze swoją postacią.

Mówimy o Fabiánie Ríosie , który potwierdził na żywo w sieciach społecznościowych, że nie zagra ponownie w Albeiro w przypadku kolejnego sezonu.


Fabian Rios
Fabián Ríos TELEMUNDO

„To był koniec raju dla Albeiro. Pochowałem Albeiro” – wyjaśnił kolumbijski łamacz serc. „Albeiro już zakończył swój cykl i lepiej zostawić go tam, gdzie jest. Wierzę, że Albeiro dał mi tyle pięknych rzeczy w życiu, że lepiej zostawić go tam, gdzie go zostawiłem i zamknąć cykl”.

39-letni aktor, który ma ponad cztery miliony obserwujących na Instagramie, przyznał, że jedynym powodem, dla którego zgodzi się odtworzyć Albeiro, będzie po prostu zakończenie wątku.

„Jako aktor zdecydowałem, że lepiej jest podążać nowymi ścieżkami” – dodał.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *