J Balvin poświęca Anitcie specjalne przesłanie pełne miłości


Wszystkiego najlepszego!


Mówi się, że istnieją przyjaźnie, które trwają całe życie. Nie szukając daleko, J Balvin i Anitta mają niezniszczalną więź stworzoną przez muzykę i bardzo często nas informują o tym.

30 marca odnosząca sukcesy piosenkarka z Brazylii świętowała stylowo swoje 27 urodziny. Tak, w pełnej kwarantannie, ale otrzymując miłość i wsparcie bliskich. Jednym z nich był wykonawca Colores , który poświęcił jej kilka miłych słów za pośrednictwem sieci społecznościowych.

„Siostro Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!@anitta kocham cię !!! Niech Bóg cię błogosławi i da dobre zdrowie, abyśmy kontynuowali tę energię, dającą szczęście światu ??❤️? ” .Ponieważ obaj zaczęli upubliczniać swoją przyjaźń, wielu uważało, że ich związek pójdzie o krok dalej. Ale na razie zarówno Anitta, jak i Balvin pokazali, że lojalność i zaufanie między przyjaciółmi są ponad wszystko, i że nie będzie nikogo, kto mógłby zakończyć to nierozerwalne połączenie.

Tak bardzo, że sama Anitta zadbał, aby odpowiedzieć jasno i stanowczo „Kocham Cię Love Love Love” . Otwarcie i jasno wyrażając, co oznacza dla niej jej przyjaźń z Kolumbijczykiem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *