Greg Taro, brat Alvaro Soler, który wydaje singiel


Ma braterskie wsparcie


Álvaro Soler pokazał, że ma coś do powiedzenia w muzyce. Na swoim koncie ma wiele sukcesów i osiągnięć, w tym współpracę z Jennifer Lopez . Jego sukces we Włoszech i Polsce jest ogromny, a w Hiszpanii tematy takie jak Sofía czy  La cintura  są znane wszystkim odbiorcom.

Ale nie tylko on ma talent w rodzinie. Jego brat, Greg Taro , właśnie wydał solowy singiel i należy pamiętać, że nie jest to jego debiut w muzyce. „To głos grupy, którą wcześniej nazywaliśmy Urban Lights, brzmi dla ciebie tak samo ! Ten głos należy do mojego brata i dziś wychodzi z jego pierwszy teledysk do solowego singla Modo Avión ???? feat. @ninachuba i wyprodukowane przez @topic ”, ogłoszono w ich sieciach.

Oczywiste jest, że nie ma rywalizacji między braćmi, a wręcz przeciwnie, i pokazywali to przez całe życie. Kiedy Álvaro miał 17 lat, wrócił do Barcelony po tym, jak mieszkał w Niemczech . To wtedy założył wraz ze swoim bratem i kilkoma przyjaciółmi Urban Lights.Tak było w przeszłości i wszyscy poszli własnymi ścieżkami. W tej chwili wiemy, kto z nich miał więcej szczęścia w muzyce, ale wszystko może się zmienić. Oczywiście Greg spróbuje swoich sił. Zapewniał, że jest podekscytowany tym nowym projektem: „ 27 lat czekałem na ten moment ”.

W tej chwili jest u nich duży dystans pod względem popularności i odbioru ich piosenek . Przy 1,1 miliona fanów Álvaro znajduje się niewiele ponad trzy tysiące jego brata. Ale dopiero zaczął i ma przed sobą długą drogę.

W tej chwili przedstawia siebie w Modo avión, piosence, którą sam napisał i śpiewa, chociaż pomaga mu też Nina Chuba . Gdy był dzieckiem, jego matka postawiła go przed fortepianem i grał na nim do 16 roku życia,więc jasne jest, że się czegoś nauczył. Teraz pozostaje czekać, aby zobaczyć, czy uda mu się osiągnąć status sławy swojego brata, oczywiście, w tej chwili jasne jest, że ma on jego aprobatę i wsparcie.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *