Eva Longoria, J Balvin i Alejandro Sanz pomogą robotnikom


Altísimo Live!  Odbędzie się 5 maja i będzie próbował zdobyć trzy miliony dolarów dla amerykańskich pracowników rolnych


Eva Longoria, J Balvin, Alejandro Sanz i Kate del Castillo, są wśród wielu innych latynoskich gwiazd, wezmą udział w Altísimo Live! Music and Pop Culture Festival , wydarzeniu online, które zbierze fundusze dla robotników w Stanach Zjednoczonych dotkniętych wirusem.

Altísimo Live! Festiwal odbywać się będzie 5 maja i będzie starał się zebrać 3 miliony dolarów dla amerykańskich robotników rolnych, w tym wielu Hiszpanów, które zostaną przekazane przez Farmworkers Pandemic Relief Fund.

W środę organizatorzy wyszczególnili w komunikacie prasowym, że inne wirtualne gwiazdy świata show-biznesu, takie jak Rosario Dawson, Anitta, Banda Recodo, Becky G, Carlos VivesCNCO, Edward James Olmos, FonsecaFarruko, Gente de Zona, Gloria i Emilio Estefan, Jesse & Joy, Juanes i Lila Downs, wezmą udział w tym wirtualnym festiwalu, który zaprezentuje Eva Longoria . 

Duża lista gości obejmuje również Luisa Fonsi, Malumę, Nicky Jam, Secha, Stephanie Sigman, Steve Aoki i Wisin y Yandel.

„Robotnicy rolni są uważani za niezbędnych w czasie kryzysu zdrowotnego, ale mimo to stale odmawiano im podstawowych korzyści i praw w całej historii, a także w trakcie tego niszczycielskiego wirusa”, powiedziała Mónica Ramírez, współzałożycielka. z The Latinx House, jednej z wielu organizacji festiwalu.

Festiwal można oglądać bezpłatnie online , ale artyści zachęcą widzów do przekazania co najmniej pięciu dolarów

„Jak mówią hiszpańskojęzyczni: „ ziarnko piasku może coś zmienić. ” A w tym przypadku pięć dolarów w dniu 5 maja może wiele dać” – powiedział Enrique Santos, prezes iHeartLatino.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *