Ester Expósito, najpopularniejsza hiszpankana Instagramie


Aktorce udało się przebić Georginę Rodríguez, partnerkę Cristiano Ronaldo


Ester Expósito oficjalnie została Hiszpanką z największą liczbą obserwujących (łącznie 18,2 miliona) na portalu społecznościowym Instagram. W ten sposób i nieumyślnie, poruszając biodrami, aktorce udało się od razu przebić Georginę Rodríguez, partnerkę Cristiano Ronaldo.

W ostatnią sobotnią noc młoda aktorka z Madrytu (2000), znana z serialu „Elite”, opublikowała wideo o długości zaledwie 20 sekund na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, na którym widziano aktorkę przy piosence ”El efecto” Rauwa Alejandro i Chencho Corleone.

Film – który zgromadził ponad 30 milionów wyświetleń – wywołał tyle euforii w sieciach społecznościowych, że od tego czasu dochodzili kolejni obserwujący, aż do chwili, gdy stała się numerem jeden.

Ponadto wideo, którego opis brzmi „Chodźmy z tą sobotnią nocą”, zawiera ponad 251 tysięcy komentarzy, w tym komentarze autora piosenki, Rauwa Alejandro, aktorów Guillermo Campry, Marty Torné i Goya Toledo lub Devermut czy Dulceida.


View this post on Instagram

Vamosssss con ese sábado nocheeeeeee

A post shared by Ester Expósito (@ester_exposito) on


W ten sposób aktorce, która miała już wielu fanów za rolę Carli Rosón w serialu Netflix i która teraz pojawia się w „Veneno” Javiera Ambrossiego i Javiera Calvo, udało się osiągnąć najwyższą pozycję w tym rankingu serwis społecznościowym, pozostawiając Georginę i Urszulę Corberó odpowiednio na drugim i trzecim miejscu.

Ale to nie pierwszy raz, kiedy aktorka może tańczyć w filmach opublikowanych w sieci, a Instagram odnotował już, że ona i inna gwiazda, Danna Paola, są królowymi tańca, kiedy się spotykają.

Expósito uwydatniła także swoją najbardziej feministyczną stronę, publikując mściwe zdjęcia w specjalnym profilu o nazwie „feminizm”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *