Do widzenia Casillas? Twórca ‚El señor de los cielos’ ma teraz nową superserie


Ósmy sezon hitu Telemundo, w którym wystąpił Rafael Amaya, będzie musiał poczekać, na koniec.


Ósmy sezon od El señor de los cielos, będzie musiał poczekać na koniec. Jego twórca, Luis Zelkowicz , odłożył na bok opowieść o Casillasie na prośbę Telemundo, aby skoncentrować swoje wysiłki na nowym projekcie.


el-sec3b1or-de-los-cielos-7-final.jpg
El señor de los cielos, Telemundo

Znany wenezuelski pisarz jest obecnie odpowiedzialny za scenariusze do Malverde: El santo patron, nową superserię Telemundo, która będzie debiutem znanego z telenowel Fernando Colungi w skórze Valverde, meksykańskiego bandyty urodzonego w 1870 roku w Sinaloa. Ten bandyta staje się legendarną postacią, obrońcą ludu, obrońcą zarówno niewinnych, jak i biednych, a jednocześnie handlarzy narkotyków i przestępców

O tym poinformował Zelkowicz w niedawnym wywiadzie dla PRODU, gdzie pisarz podał kilka szczegółów na temat procesu przedprodukcyjnego serii.

„Zaczynam nowy projekt, który był już omawiany w mediach, zaczynam od  Valverde: El Santo Patrón. Rozmawialiśmy o tym z Marcosem [Santaną , Prezesem Telemundo Global Studios], Marcos zakochał się w tym projekcie i rozpoczynamy przedprodukcję, pisanie ” powiedział twórca.


fernando-colunga-malverde-.jpg
Fernando Colunga INSTAGRAM

Chociaż skomentował, że w telewizji występuje tendencja do skracania serii, ten nadzbiór mieści się w „dłuższym formacie”, takim jak Señora Acero .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *