Czy „La Casa de Papel” prześcignie„Tiger King” w Netflix?


Liczba wyświetleń na platformie wzrosła przez pandemię


Netflix przewiduje, że czwarty sezon hiszpańskiego serialu „ La Casa de Papel ” będzie miał więcej wyświetleń na platformie cyfrowej niż „ Tiger King ”, tegoroczna wielka niespodzianka.

Cyfrowy gigant przedstawił swoje kwartalne wyniki we wtorek, były przepełnione bardzo dobrą wiadomością dla Netflix, głównie ze względu na efekt zamknięcia z powodu pandemii, ponieważ od stycznia do marca zyskał dwukrotnie.

Netflix wykorzystał również okazję do podsumowania swoich głównych produkcji w tym roku, a także do podzielenia się prognozami dotyczącymi odbiorców.

Dlatego Netflix przewiduje, że 64 miliony kont obejrzało serial „ Tiger King : Murder, Mayhem and Madness ”, który wywołał sensację w sieciach społecznościowych w ciągu pierwszych czterech tygodni na platformie (jego premiera odbyła się 20 marca) .

A ok 65 milionów kont Netflix to szacunek dla „La Casa de Papel”, serii o rozbójnikach, która zatriumfowała na całym świecie i która 3 kwietnia zaprezentowała czwarty sezon.

przez GIPHY

Po pierwsze, porównanie między „ Tygrysem Króla ” a „La casa de papel” opiera się na prognozach firmy, a nie na ostatecznych danych, ponieważ, na przykład, nowy sezon hiszpańskiej serii jest dostępny przez mniej niż cztery tygodnie.

Ponadto metoda Netflix używana do definiowania widoku jest kontrowersyjna: wystarczy, aby użytkownik zobaczył określoną treść przez dwie minuty, aby ją zaliczyć.

„To wystarczająco długo, aby wskazać, że wybór ten był zamierzony”, bronił Netflix w styczniu, zmieniając definicję tego, co to znaczy, oglądający.

Chociaż pod koniec każdego roku zawsze publikuje najczęściej oglądane treści w każdym kraju i na całym świecie w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, Netflix jest dość nieprzejrzystą platformą audiowizualną, jeśli chodzi o ujawnianie danych o swoich odbiorcach i rzadko kiedy miarodajna jest liczba widzów, którzy oglądali serial lub film.

Udostępnij
Sprawdź także  'Los protegidos: El regreso' pokazuje swój pierwszy zwiastun: superpotężna rodzina z Antena 3 powraca dziesięć lat po zakończeniu serii

Zostaw odpowiedź